„Starsza pani musi fiknąć”: Dawid Kwiatkowski zabiera mamę na ekstremalne wakacje!

Oko w oko z rekinami, rajd po pustyni, kulinarne szaleństwo, lot w przestworzach! „Kwiat, zabiję cię” – skwituje każdą z atrakcji Agnieszka Kwiatkowska.

 

 

 

 

Uwielbiany przez nastolatki muzyk i wokalista Dawid Kwiatkowski postanowił zafundować mamie wczasy wypełnione ekstremalnymi przygodami. Ponieważ Pani Agnieszka nie podróżowała zbyt wiele po świecie, jej syn zabierze ją na sam kraniec kontynentu afrykańskiego. Republika Południowej Afryki, Kapsztad – tam mama Dawida zakosztuje atrakcji, o jakich nie śniła. Chociaż o niektórych może i tak, ale tylko w najgorszych koszmarach!!! I choć wszystkie te wyzwania będą bezpieczne, pani Agnieszka niejednokrotnie poczuje się, jakby balansowała na granicy życia i śmierci.

Dziś spełniony artysta, a kiedyś rozrabiaka i buntownik, którego trzeba było gonić do nauki, planując pobyt mamy na wakacjach jej życia, wróci do tych szalonych dziecięcych lat. Z szelmowskim uśmiechem na twarzy będzie każdego dnia ich wspólnej wyprawy, informował ją o coraz to śmielszych i przerażających wyzwaniach. Jednak pojawią się momenty, w których wymyślone przez Dawida zadania przerosną i jego samego. Nogi zrobią się jak z waty, w głowie zacznie się kręcić i artysta też naje się strachu.

Jazda rajdowa samochodem po wydmach będzie preludium do gwoździa programu dnia pierwszego. Premierowa jazda na sandboardingu dla starszej kobiety może być nie lada wyczynem. Bez zbędnych przygotowań na sucho! W końcu suchy będzie piasek i to ma pani Agnieszce wystarczyć.

Wykwintna, ale też skierowana do wytrawnych smakoszy atrakcja kulinarna, będzie kolejnym punktem planu Dawida. Obiad z ostrygami w roli głównej mama zapamięta na długo. Ceremonia jedzenia tych owoców morza wzbudzi w niej ciekawość, ale czy sprawi jej również przyjemność?

„Zatoka rekinów“ to miejsce, do którego pani Agnieszka trafiłaby w swoim najgorszym koszmarze. Te drapieżniki wywołują w niej paraliżujący strach. Dlatego, aby przed dotarciem na miejsce nie chciała zawrócić, sprytny syn przemilczy nazwę tego miejsca do samego końca wyprawy. Jak zareaguje mama po dotarciu do celu, na informację o spotkaniu oko w oko z tymi zwierzętami?

Te wakacje pani Agnieszka z pewnością zapamięta do końca życia. Syn zabawi się w pana doktora i zafunduje jej szokową terapię lęku wysokości. „Chciałbym, żeby mama poczuła się panią swojego życia“ – Dawid tak skwituje swój nadzwyczaj karkołomny pomysł. Gdy przybędą na miejsce, okaże się, że lot więcej wątpliwości wywoła u inicjatora tej przygody niż u głównej beneficjentki tej atrakcji. Czy pomysłodawca wycieczki paralotniami, po prezentacji live sam się nie wycofa?

Ale, żebyście drodzy Państwo nie pomyśleli sobie, że ten wyjazd będzie dla Agnieszki Kwiatkowskiej wyłącznie festiwalem tortur. Pobyt w Republice Południowej Afryki będzie też obfitował w chwile refleksji, wzruszeń, niezapomnianych rozmów i przede wszystkim bliskości, o którą w tym zagonionym świecie XXI wieku tak trudno! To będzie dla nich wyjątkowy i również bardzo osobisty wyjazd.

Premierowy odcinek „Starsza pani musi fiknąć”, 4 września o godz. 21:30 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *