Startuje nowa ramówka Radia RMF24

Od 1 września informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wprowadza nową ramówkę, w której pojawią się aż cztery rozmowy publicystyczne dziennie, nowe pasmo autorskie Tomasza Terlikowskiego i tematyczne magazyny weekendowe. Serwisy informacyjne „Fakty” będą nadawane w dni powszednie co pół godziny przez cały dzień.

 

Pierwsza rozmowa publicystyczna w Radiu RMF24 to „7 pytań o 7:07”, którą poprowadzą gospodarze porannego pasma Radia RMF24 – Tomasz Weryński i Bogdan Zalewski. Już godzinę później na antenie pojawi się „Poranna Rozmowa w RMF FM” (8:02) prowadzona przez Roberta Mazurka. W Radiu RMF24 będzie można wysłuchać pełnej, blisko półgodzinnej wersji wywiadu – wraz z tzw. internetową „dogrywką”. Również w pełnym wymiarze nadawane będą „Rozmowa w południe” (12:02) oraz „Popołudniowa Rozmowa” (18:02), którą w tym sezonie poprowadzą: Kazimiera Szczuka, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman. W soboty o 8:31 powróci „Gość Krzysztofa Ziemca”.

Nowym pasmem w Radiu RMF24 będzie codzienny program Tomasza Terlikowskiego (12:30-14:30), w którym podsumowywać będzie bieżące wydarzenia, komentować je z zaproszonymi ekspertami i politykami, przedstawiać szerszy kontekst z reporterami RMF FM; w programie znajdzie się też miejsce na jego własne, autorskie opinie.

Program na żywo w Radiu RMF24 w dni powszednie trwać będzie do godziny 21. Później nadawane będą odcinki podcastu kryminalnego RMF FM „Dorwać Bestię” oraz powtórki najważniejszych rozmów i doniesień z całego dnia.

W soboty nową audycja będzie program „Przegląd Zagraniczny” (13-15) – magazyn międzynarodowy prowadzony na żywo przez Andrzeja Kohuta – amerykanistę, eksperta Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, specjalistę ds. nowych mediów w Ośrodku Studiów Wschodnich. Popołudniowe sobotnie pasmo to plebiscyt „240 Artystów Wszech Czasów” (15-20) Marcina Jędrycha. Weekendowy program uzupełnią pasmo informacyjno-publicystyczne Krzysztofa Urbaniaka (9-13) oraz odcinki popularnych podcastów RMF FM: „Sceny zbrodni” i „Misja Specjalna”.

O najważniejszych doniesieniach z kraju i ze świata słuchacze Radia RMF24 dowiedzą się codziennie, przez całą dobę z „Faktów”, które nadawane będą w dni powszednie od 5 do 19 oraz w soboty rano co pół godziny, a w pozostałych porach – co godzinę.

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku i jest tworzone przez dziennikarzy i reporterów „Faktów RMF FM” oraz prezenterów rozgłośni. Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże, komentarze, sondy uliczne i przeglądy prasy. Stacji można słuchać na portalu www.rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej RMF ON.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *