Klub Pogodnych Ludzi wraca jesienią na antenę Radia Pogoda

Już 1 września 2022 r. Radio Pogoda zaprosi wszystkich do słuchania programów z jesiennej ramówki. Stacja zaplanowała powrót na antenę ulubionych audycji swoich słuchaczy oraz Klubu Pogodnych Ludzi, a także nowe konkursy i programy poświęcone znanym artystom. Zmiany wspierają działania promocyjne Radia Pogoda z hasłem „Najpiękniejsze melodie” i zdjęciami Urszuli Sipińskiej.

 

Radio Pogoda już za 2 dni zakończy wakacyjny czas i będzie nadawać programy według nowej, jesiennej ramówki.

A w niej od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00 na antenie stacji zagości „Pogodny Poranek Radia Pogoda”, prowadzony przez ulubioną parę słuchaczy – Joannę Piłat-Kruk i Zygmunta Chajzera. W programie pojawi się „Ilustrowana historia świata”, czyli kalendarium najważniejszych wydarzeń i rocznic. Dodatkowo, od poniedziałku do czwartku słuchacze będą mogli wziąć udział w nowym konkursie „Kto ma rację w Radiu Pogoda”, a w piątek na antenę powróci zabawa „Szybka 5-tka”.

Z kolei od 10:00 do 15:00 w programie Radia Pogoda „Najpiękniejsze melodie”, który prowadzi Jakub Mędrzycki, pojawią się znane słuchaczom i bardzo przez nich lubiane treści poradnikowe. Będą to: „Technicznie proste w Radiu Pogoda” Wiktora Niedzickiego, nadawane o nowej porze – 10:30 oraz „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” Ewy Podolskiej, obecne na antenie tradycyjnie o 12:30.

Jesienną nowością w Radiu Pogoda będzie powrót Klubu Pogodnych Ludzi. Nowych członków codziennie o 14:30 witać będzie na antenie Robert Janowski w programie „Witaj w klubie!”. Klub Pogodnych Ludzi to uruchomiona w 2020 r. akcja Radia Pogoda, zrzeszająca pogodnych słuchaczy. Na antenie oraz w mediach społecznościowych i na stronie internetowej stacji dla członków klubu przygotowywane będą liczne atrakcje, dedykowane zabawy czy możliwość uczestniczenia w codziennej działalności stacji.

Od 15:00 do 20:00 w programie „Pogodne popołudnie” słuchacze rozgłośni będą mogli wziąć udział w dwóch akcjach antenowych. Pierwsza to „Poleca się Radio Pogoda”, w której fani stacji podziękują na antenie tym osobom, dzięki którym odkryli Radia Pogoda. Natomiast w konkursie „Radio Pogoda 24” odbiorcy rozgłośni będą mogli zweryfikować, czy uważnie słuchają Radia Pogoda – stacja sprawdzi ich wiedzę zdobytą dzięki informacjom antenowym z ostatnich 24 godzin.

W piątki między 19:00 a 21:00, już tradycyjnie, na antenie pojawi się „Potańcówka Radia Pogoda”. Raz w miesiącu, decyzją słuchaczy, potańcówka będzie miała swój motyw przewodni.

Dodatkowo, od poniedziałku do czwartku w godz. 20:00 – 21:00 redakcja będzie kontynuować emisję „Powieści Radia Pogoda”, a codziennie od 22:00 do 23:00 nadawane będą wywiady z największymi gwiazdami muzyki i sztuki w ramach cyklu „Gość Radia Pogoda” i „Wieczór autorski”.

Weekendy w Radiu Pogoda należeć będą do słuchaczy i gwiazd!

Robert Janowski powróci po wakacyjnej przerwie do prowadzenia „Koncertu Życzeń w Radiu Pogoda”, emitowanego między 10:00 a 14:00 w sobotę i w niedzielę.

Nowością będzie poświęcony muzycznym gwiazdom program „Aleja Gwiazd Radia Pogoda”. W sobotę i w niedzielę w godz. 14:00 – 18:00 prowadzący Radia Pogoda przybliżą życie i muzykę artystów obecnych na co dzień na antenie stacji.

Ramówkę Radia Pogoda wzbogacą treści publikowane na radiopogoda.pl oraz na profilu Radia Pogoda na Facebooku i Instagramie.

Oprócz tego od połowy sierpnia 2022 r. trwają działania reklamowe Radia Pogoda, które umacniają hasło pozycjonujące stacji – „Najpiękniejsze melodie” i stanowią wstęp do jesiennej ramówki rozgłośni. Na kreacjach stworzonych przez Mateusza Sadowskiego znalazły się zdjęcia znanego fotografa Ryszarda Łabusa.

– Do naszej kampanii zaprosiliśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – Urszulę Sipińską. Jesteśmy zachwyceni współpracą z artystką i cieszymy się, że zgodziła się zostać twarzą najpiękniejszych melodii granych w Radiu Pogodamówi Anna Justka, szefowa promocji stacji muzycznych Agory. – We wrześniu będziemy wspólnie świętować 75. urodziny Urszuli Sipińskiej. Już teraz przygotowujemy dla naszych słuchaczy całą masę niespodzianek oraz plebiscyt utworów wokalistki. Wystarczy słuchać Radia Pogoda oraz śledzić nasze kanały w mediach społecznościowych.

Reklamy Radia Pogoda można zobaczyć na nośnikach reklamy zewnętrznej w miastach nadawania stacji. Kampania jest zaplanowana na kilka tygodni. Działania przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Nowa, jesienna ramówka Radia Pogoda jest też promowana na antenie rozgłośni, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *