MediaZapowiedzi TV

„Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” na antenie Boomeranga

Grupa przyjaciół znów stanie przed wyzwaniem rozwiązania tajemniczych zagadek! Daphne, Velma, Fred i Kudłaty wraz z pomocą Scooby’ego będą musieli nieźle się nagłówkować, aby przechytrzyć kolejne pojawiające się na ich drodze potwory i straszydła. Cykl „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” już od 10 października na antenie Boomeranga.

 

Trudno wyobrazić sobie świat animacji bez tak kultowej postaci, jak Scooby-Doo! Choć czworonożny bohater i jego kumpel Kudłaty czasem tchórzą przed duchami, to jednak wraz z resztą ekipy są w stanie pokonać strach. Dzięki odważnej brygadzie napotkane podczas podróży osoby mogą spać spokojnie! Scooby i jego kompani dojadą Wehikułem Tajemnic wszędzie tam, gdzie czeka na nich nowa sprawa.

W ramach cyklu „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” odbędzie się premiera nowych odcinków „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”. Gang będzie musiał rozwiązać sprawę związaną z nawiedzonym szpitalem, napotykając tajemniczego potwora. Scooby-Doo i przyjaciele wybiorą się również do Paryża na pokaz mody, gdzie spotkają znaną modelkę. Czy drużynie uda się rozwikłać nowe zagadki? Czy pokonają wszystkie przeszkody, jakie staną na ich drodze?

W ramach cyklu na antenie Boomeranga będzie można zobaczyć nie tylko najnowsze odcinki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”, ale również wybrane historie z „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i wyjątkowe, pełnometrażowe filmy ze Scoobym i bystrą grupą młodych tropicieli duchów.

Premiera maratonu „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” już w sobotę 10 października o 13:00. Emisja codziennie o 13:00 na antenie Boomeranga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *