WOŚP ogłasza temat Finału

W środę 7 października na terenie Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie Jurek Owsiak ogłosi cel 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.

 

W trakcie briefingu Prezes Zarządu WOŚP dokona również podsumowania 54. Konkursu Ofert, którego celem jest zakup pierwszego w Polsce dedykowanego dzieciom aparatu do badań PET-CT.

Najważniejsze informacje:

  • 7 października, godz. 12.00
  • Przed budynkiem Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, aleja Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa
  • W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się w sali wykładowej 119 na I piętrze (wejście przez Główne Wejście, po wypełnieniu ankiety medycznej i pomiarze temperatury).

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. Do tej pory Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,2 mld PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *