Internet & Gry

Studio Mundial Sport.pl – wyjątkowe materiały wideo Sport.pl na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Redakcja Sport.pl jest już gotowa na największe sportowe wydarzenie roku. Relacje i ekskluzywne materiały z piłkarskiego mundialu w Rosji będą dla portalu przygotowywali m.in. korespondenci: Paweł Wilkowicz, Sebastian Staszewski, Kacper Sosnowski i Bartłomiej Kubiak. Wszystkie materiały wideo dotyczące mistrzostw ukażą się w ramach Studia Mundial Sport.pl, a najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek pojawią się na stronach głównych Sport.pl i Gazeta.pl.

 

 

Sport.pl będzie miał w Rosji czterech korespondentów, którzy w ramach Studia Mundial Sport.pl przedstawią specjalne wydania swoich autorskich cykli wideo. Paweł Wilkowicz będzie prowadził specjalną edycję „Wilkowicz Sam na sam”, czyli cyklu najlepszych wywiadów sportowych w polskim internecie. Sebastian Staszewski w „Polska dawaj!” pokaże kadrę od strony, której kibice nie znają. Poprzez Facebook Live internauci codziennie będą mogli zobaczyć autorski przegląd mediów Kacpra Sosnowskiego – „Media z Rosji”ekskluzywne materiały wideo z Rosji będzie nagrywał również Bartłomiej Kubiak.

Materiał wideo, w którym prezentowana jest dziennikarska kadra Sport.pl na mundial można obejrzeć tutaj.

Wszystkie materiały publikowane w ramach Studia Mundial Sport.pl będą miały zupełnie nową oprawę graficzną i dedykowane miejsce na stronie głównej Sport.pl oraz Gazeta.pl.

– Studio Mundial Sport.pl to zupełnie nowa jakość, jeśli chodzi o obsługę wideo wielkiej imprezy w Sport.pl. Planujemy, że w ciągu miesiąca powstanie ok. 100 materiałów wideo – mówi Bartosz Raj, redaktor naczelny Sport.pl.

Materiały wideo do Studia Mundial Sport.pl będą produkowane także w Warszawie. Piotr Majchrzak z Konradem Ferszterem przedstawią multimedialny projekt „W polu K”, w którym objaśnią taktyczne, sprzętowe i statystyczne tajemnice mundialu. Projekt będzie składał się z tekstów oraz komplementarnych, realizowanych na żywo studyjnych nagrań, które będzie można zobaczyć na żywo na Facebooku Sport.pl, a później także w serwisie. Dominik Wardzichowski przy okazji meczów Polaków – zarówno w dniu wydarzenia, jak i dzień po nim – porozmawia z gośćmi w Studiu Mundial Sport.pl w ramach cyklu „Dogrywka”.

Przy redakcji Sport.pl powstało specjalne studio do prowadzenia meczowych wideo-analiz poprzez Facebook Live, w których – z udziałem ekspertów z serwisu Ekstrastats.pl – na gorąco będą omawiane mecze reprezentacji Polski oraz najciekawsze wydarzenia mundialu.

Sport.pl będzie obsługiwał mundial z największym rozmachem w historii, wykorzystując do tego zarówno stronę główną Sport.pl i Gazeta.pl, strony na Facebooku, w tym fanpage Sport.pl z milionem fanów, jak i aplikację Sport.pl LIVE oraz nową, szybszą stronę mobilną m.Sport.pl. Na stronie głównej portalu Gazeta.pl pojawi się największy w dziejach współpracy ze Sport.pl mundialowy obszar wydawniczy – nowoczesny graficznie, pozwalający na ciągłą rotację najważniejszych informacji oraz wideo z Rosji. Za ten obszar będą odpowiadać wydawcy Sport.pl oraz wydawcy strony głównej Gazeta.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *