Sport w TV

Studio Pjongczang po raz ostatni w Polsacie Sport News

W niedzielę o 18:00 po raz ostatni przeanalizujemy wydarzenia na igrzyskach olimpijskich w Studiu Pjongczang. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Jarosław Stawiarski, Marian Kmita oraz Michał Pol.
 

 
Polacy podczas igrzysk w Pjongczangu zajęli odległe miejsce w klasyfikacji medalowej, sięgając po dwa krążki. Pierwszy – złoty, zdobył Kamil Stoch, który wygrał konkurs indywidualny skoczków na dużym obiekcie. Drugi medal był dziełem drużyny Stefana Horngachera, która zajęła dwa dni później trzecie miejsce na tej samej skoczni. Mimo usilnych prób więcej krążków Polacy już nie zdobyli.
Ostatnią szansą medalową był występ Justyny Kowalczyk, która w niedzielny poranek biegła na 30 kilometrów techniką klasyczną. Polka tylko przez kilkanaście minut utrzymywała tempo czołówki, ale pierwsze poważne przyspieszenie tempa przez faworytki sprawiło, że wypadła poza pierwszą dziesiątkę. Ostatecznie nie powiększyła dorobku reprezentacji Polski w Pjongczangu.
Najważniejsze wydarzenia mijających igrzysk olimpijskich podsumujemy w Studiu Pjongczang w Polsacie Sport News. W studiu Telewizji Polsat zobaczymy między innymi Sekretarza Stanu w MSiT Jarosława Stawiarskiego, który był w Pjongczang i z bliska obserwował rywalizację polskich sportowców. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą również Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita, a także Dyrektor programowy segmentu sport w Grupie Onet-RASP Michał Pol.
Magazyn Studio Pjongczang od 18:00 w Polsacie Sport News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *