„Studio Polaków” nowy program w telewizji wPolsce.pl (wideo)

„Studio Polaków” to nowy program w telewizji wPolsce.pl nadawany na żywo od poniedziałku do piątku o godz 14:00.

 

Od teraz możesz porozmawiać o ważnych sprawach z ulubionym dziennikarzem. Studio Polaków to pierwszy taki program w Polsce.

Pobierz na swój smartfon aplikację mobilną Studio Polaków. Wybierz dziennikarza, z którym chcesz podyskutować na wybrany przez Ciebie temat, i połącz się na żywo z naszym studiem. Twórzmy razem telewizję wPolsce.pl!

 

 

Wykorzystując nowe technologie jako pierwsi w Polsce dajemy Państwu możliwość porozmawiania na żywo w telewizji z dziennikarzem poprzez nowoczesną aplikację mobilną na smartfony. Program Studio Polaków jest dla Widzów, którzy z uwagą śledzą wydarzenia w kraju i dla, których nie jest obojętny los Polski.

Studio Polaków to program w telewizji wPolsce.pl nadawany na żywo od poniedziałku do piątku. Nasi Widzowie będą mogli wystąpić na wizji, łącząc się z dziennikarzem przy użyciu darmowej aplikacji mobilnej zainstalowanej na smartfon.

Program Studio Polaków to projekt specjalny grupy medialnej Fratria. Okazał się na tyle innowacyjny technologicznie, że amerykański gigant Google wyróżnił go w swoim konkursie Digital News Initiative.

Oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 14:00

Pierwszy program w poniedziałek, 20 maja

Pobierz bezpłatnie aplikację mobilną:

Android: https://play.google.com/store/apps/de…

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/studi…

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *