PolecaneSieci kablowe

Studiomed TV w ofercie sieci JMDI

Studiomed TV, pierwsza polska telewizja o tematyce zdrowia i medycyny dołączyła dziś do oferty sieci kablowej JMDI Jacek Maleszko. Studiomed TV jest dostępny na kanale 149 (częstotliwość 522 MHz), począwszy od pakietu Maxi Hit.

 

 

 

 

Studiomed TV to pierwsza polska telewizja o tematyce zdrowia i medycyny. Jej misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej.

Jak zapobiegać chorobom? Jak żyć z przewlekłą chorobą? Jakie są najnowsze odkrycia w dziedzinie leczenia? Jakie są prawa pacjenta?

Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając Studiomed TV.

 

 

W ofercie kanału pojawią się cykle programów edukacyjnych i poradniczych oraz dokumenty. Ekspercki kontent STUDIOMED TV będą współtworzyć wybitni przedstawiciele środowiska lekarskiego. Wśród wykorzystywanych formatów znajdą się reportaże, rozmowy i wywiady oraz magazyny informacyjne. STUDIOMED TV ma się odróżniać od innych telewizji wysoką jakością prezentowanych treści oraz ich dopasowaniem do różnych odbiorców. Nadawca chce dotrzeć przede wszystkim do widzów zainteresowanych zdrowiem i medycyną, dlatego stawia na programy merytoryczne i ważne z punktu widzenia edukacji zdrowotnej Polaków.

W planach STUDIOMED TV jest współpraca przy programach z ekspertami medycznymi z całej Polski. Na wsparcie merytoryczne projektu STUDIOMED TV już zdecydowała się m.in. firma Medicover Polska. Dzięki nawiązaniu współpracy, stacja, będzie miała także możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza wiedzy, infrastruktury medycznej oraz licznych ekspertów firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *