Styczeń 2018 na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy styczniowe propozycje programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang.
 

 
MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 29 STYCZNIA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15
Na początku roku Cartoon Network ponownie zabierze widzów w podróż po magicznej krainie Lyvszerii, gdzie mieszka dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia. Prohyas i Vambre wciąż wzbogacają swoją kolekcję magiimieczy – nieobliczalnego oręża o tysiącu różnych zastosowań.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu wpakują się w tarapaty za sprawą misji zleconej przez złośliwego pogodowego gnoma, staną również przed wyzwaniem pochwycenia małego, uroczego Borfla, który będzie siał spustoszenie w zamku Księżniczki Zange.
TWOJA ZIMOWA RADOCHA Z…
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 STYCZNIA O 8:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 8:15
Cartoon Network zadba o to, aby w ciągu długo wyczekiwanych ferii zimowych nikt nie mógł narzekać na nudę. W styczniowe przedpołudnia stacja będzie emitować specjalne maratony swoich najlepszych kreskówek.
W zimowym repertuarze pojawią się m.in.: „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja” oraz „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Taki zestaw pozwoli doskonale nastroić się na bitwy śnieżkami, lepienie bałwana i inne zimowe szaleństwa.
BOHATERSKA WYPRAWA DZIELNEGO KSIĘCIA IVANDOE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 29 STYCZNIA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15
W styczniu Cartoon Network pokaże również premierowe odcinki zupełnie nowego serialu krótkometrażowego, stworzonego przez animatorów pracujących wcześniej przy „Niesamowitym świecie Gumballa”.
Ivandoe to młody książę leśnego królestwa, który w swoim mniemaniu jest najbardziej odważny, waleczny i przystojny ze wszystkich książąt na świecie. Niestety, rzeczywistość znacznie odbiega od jego wyobrażeń, co jest źródłem wielu zabawnych sytuacji. Krótkie, kilkuminutowe odcinki przygód zakochanego w sobie monarchy będą emitowane przed premierowymi odcinkami „Magicznych magiimieczy”.
MIĘDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 22 STYCZNIA O 16:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:55
Trzy sympatyczne misie wytrwale próbują odnaleźć się w świecie ludzi. W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu Grizz, Panda i Lodomir będą chcieli pomóc swojej przyjaciółce Chloe w problemach w komunikacji z surowym nauczycielem. W tym celu postanowią go… porwać.
W oryginalnej wersji językowej głosu nauczycielowi użyczyła legenda światowego kina, Malcolm McDowell. Twórcy serialu przygotowali również odcinek stylizowany na film dokumentalny, w którym trzy misie udają na poszukiwanie jedzenia do najbliższego sklepu spożywczego.
YO-KAI WATCH
PREMIERA W SOBOTE 13 STYCZNIA O 20:10
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 20:10
Niewidoczne dla ludzkiego oka Yo-Kai znów będą rozrabiać w Cartoon Network. Powstrzymać je może tylko jeden chłopiec – dzielny Nate, który wraz z przyjaciółmi próbuje schwytać wszystkie małe złośliwce i naprawić wyrządzone przez nie szkody.
W nowych odcinkach drugiego seoznu widzowie poznają nową odmianę Yo-Kai, czyli małe sprytne gnomy, które po cichu pomagają nam w domowych obowiązkach. Główny bohater, nastoletni Nate, będzie chciał wykorzystać je do przełożenia szkolego testu, do którego w ogóle się nie przygotował.
 

 
PRZYJACIELE BOOMERANGA
PREMIERA W SOBOTĘ 6 STYCZNIA O 15:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15:30
Styczniowe mrozy i śnieżyce nie będą wyzwaniem dla widzów Boomeranga. Stacja świętuje Międzynarodowy Dzień Przytulania i zachęca wszystkich fanów do dzielenia się ciepłem i dobrym słowem.
Pomóc ma w tym specjalny blok programowy wypełniony najlepszymi rodzinnymi propozycjami, które każdego wprawią w doskonały nastrój.
Codziennie o 15:30 na ekranie pojawią się takie produkcje, jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Pat i Świat”, „Jaś Fasola”, „Panna Moon” oraz „Wyluzuj, Scooby-Doo!”.
THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 22 STYCZNIA O 14:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O 14:00
Na początku roku Boomerang rozpocznie emisję drugiego sezonu „The Happos Family”, czyli wypełnionego ciepłym, rodzinnym humorem krótkometrażowego serialu.
Produkcja opowiada o perypetiach sympatycznych hipopotamów zamieszkujących spokojny park safari. Dni upływają im na leżeniu i leniwym pluskaniu się w błocie.
Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak, kiedy ostatni zwiedzający opuszczają teren parku. W bohaterach odzywa się wtedy zew przygody, a ich dom zamienia się w zwariowany plac zabaw.
BOOMERANEK
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 6:00
Boomerang ma sposób na zimowe, mroźne poranki! Od poniedziałku do piątku stacja zaprasza swoich widzów na spotkania z ulubionymi bohaterami, których przygody bawią do łez i napełniają optymizmem.
Dorotka i jej przyjaciele, Jaś Fasola oraz Tom i Jerry to tylko niektórzy bohaterowie, którzy codziennie dostarczą całym rodzinom powodów do uśmiechu i zaproszą do wspólnego przeżywania ich szalonych przygód.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *