Styczeń na kanale Eurochannel

Rok 2019 Eurochannel zacznie nowymi przygodami w towarzystwie wyjątkowych europejskich produkcji! Dołączcie do nas w styczniu i cieszcie się najlepszymi kryminałami i dramatami prosto z Włoch i Francji! W tym miesiącu zapraszamy do obejrzenia wspaniałej kolekcji nagradzanych produkcji. Czeka na Was między innymi finał kolejnego sezonu serialu Solo oraz premiera drugiego sezonu Całkowitego ujawnienia.

CAŁKOWITE UJAWNIENIE

Spokojne i szczęśliwe życie tej rodziny zakłóca porwanie ojca. Kilka lat wcześniej porwano jego żonę, Elenę, która teraz zaciekle walczy z porywaczami i własną przeszłością.

Kino Europa zaprasza do poznania mrocznej strony miłości w najnowszym serialu Całkowite ujawnienie! Czytaj więcej

SOLO

Przez sześć ostatnich lat Marco Solo infiltrował włoską mafię pomagając Interpolowi w zatrzymaniu jej szefa. W tym czasie zamordowano dziewczynę Marco, a kolejna została właśnie porwana. Tym razem policjant musi wybrać czy stanie po stronie zła, czy sprawiedliwości. Ta nieodwracalna decyzja na zawsze zmieni jego życie.

Kino Europa zaprasza do Południowych Włoch na kolejny sezon serialu Solo. Czytaj więcej

PERWERSJA

W Rzymie zostaje zamordowana dziewczyna, a do rozwiązania sprawy jej zabójstwa przydzielono młodego policjanta. Wkrótce detektyw poznaje nieśmiertelną stronę rzymskiego nocnego życia i wpada w pułapkę zbrodni, seksu i pożądania.

Kino Europa zaprasza do obejrzenia Perwersji, włoskiego dramatu, który z pewnością pozostawi w Was niedosyt! Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *