MediaZapowiedzi TV

Styczeń na kanale Lifetime

W telewizji Lifetime eksperci po raz kolejny postarają się połączyć w pary nieznajomych, tym razem w egzotycznej scenerii programu Ślub od pierwszego wejrzenia: Wyspa miłości. Rok 2020 przywitamy cyklem programowym NOWY ROK, NOWA TY! A w nim przedstawimy oryginalne produkcje telewizji Lifetime: film oparty na bestsellerowej powieści V.C. Andrews – Mroczny anioł, prawdziwą historię o nastoletniej lesbijce pochodzącej z mormońskiej rodziny – Prześladowana, opowieść o romansie w szkolnych murach – Zła uczennica oraz Śmierć na wakacjach – historię o tragicznym końcu rodzinnej beztroski.

 

 

 

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: wyspa miłości
Married At First Sight: Honeymoon Island
W niedziele od 26 stycznia o 20:00 w telewizji Lifetime

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA jest serią, która wśród programów reality poświęconych parom i ich relacjom, cieszy się najwyższą oglądalnością na kanale Lifetime. Program “Ślub od pierwszego wejrzenia: Wyspa miłości” to spin-off popularnego show, oparty na tej samej zasadzie – bohaterowie szukają prawdziwej miłości, w czym pomagają im eksperci. Program wprowadza jednak pewne zmiany, które sprawiają, że stanowi on odrębny, funkcjonujący na własnych prawach format. Przez sześć sezonów (a powstały następne) zawarto cztery nadal trwające małżeństwa i na świat przyszło dwoje dzieci, co dowodzi, że przy kojarzeniu par naukowe podejście przynosi efekty.

W programie nasi eksperci zajmą się osobami, którym w minionych sezonach nie zdołaliśmy znaleźć partnera. Do nich dołączą nowi uczestnicy. Widzowie dowiedzą się jak i dlaczego dobrano w pary konkretne osoby, ale one same będą pozbawione tych informacji. W grupie 16 uczestników szukających miłości znajdą się ulubieńcy widzów tacy jak Jonathan Francetic z szóstego sezonu, czy Tres z sezonu trzeciego Atlanta. Wszyscy udadzą się na wspaniałą, rajską wyspę, gdzie przez trzy tygodnie eksperci będą moderować ich poczynania, pozwalając, by SAMODZIELNIE odnaleźli swoją bratnią duszę. Czy fizyczne zauroczenie pokieruje ich poszukiwaniami w niewłaściwym kierunku? A może instynkt pomoże im wyczuć, kogo eksperci uznali za odpowiednią dla nich osobę? Romantyczne otoczenie i zajęcia przygotowane przez konsultantów będą sprzyjać ich staraniom, które być może doprowadzą do trwałego związku, a nawet ślubu.

CYKL FILMOWY: NOWY ROK, NOWA TY!
Codziennie od poniedziałku do czwartku o 22:00 od 1 stycznia w telewizji Lifetime

W nowy rok wchodzimy z najlepszymi propozycjami filmowymi od Lifetime i o nowej porze emisji! Od teraz na telewizyjne seanse zapraszamy już o 22:00. Cykl filmów „Nowy rok, nowa Ty” składa się z porywających historii, odtwarzanych przez czołowe gwiazdy małego i dużego ekranu!

Mroczny anioł
Vc Andrews’ Dark Angel
W czwartek 2 stycznia o 22:00 w telewizji Lifetime

Film oparty na drugiej części sagi rodziny Casteel autorstwa V.C. Andrews. Heaven Casteel zamieszkuje w bogatym bostońskim domu swojej babci, marząc o wspaniałych przyjaciołach, najlepszych szkołach, pięknych ubraniach i co najważniejsze – miłości. Liczy, że wreszcie stanie się częścią elitarnego świata zamożnych i dobrze urodzonych.

Wiele z tych pragnień uda jej się spełnić, ale dostrzeże też, że nawet dostatnie życie ma swoje ciemne strony, a ci którzy go doświadczają skrywają mroczne tajemnice. Choć Heaven zazna miłosnych uniesień, rodzące się uczucie zaprowadzi ją w labirynt kłamstw, zdrady i utajonych namiętności.

Prześladowana
Trapped: The Alex Cooper Story
We wtorek 14 stycznia o 22:00 w telewizji Lifetime

Oparta na faktach opowieść o nastoletniej lesbijce z mormońskiej rodziny. Kiedy dziewczyna wyjawia bliskim prawdę o swojej orientacji, ci wysyłają ją do specjalnego ośrodka prowadzącego terapię konwersyjną. Przez osiem miesięcy Alex jest uwięziona wśród obcych sobie ludzi i poddawana surowym, niezwykle brutalnym metodom, które mają ją wyleczyć z homoseksualizmu.

Dziewczyna uzmysławia sobie, że jedyną szansą przetrwania jest poddanie się obowiązującym w ośrodku zasadom. W końcu Alex uzyskuje zgodę na podjęcie nauki w szkole, gdzie zaprzyjaźnia się z chłopakiem, który przewodniczy grupie Gay-Straight Alliance. On kontaktuje Alex z prawnikiem, a ten organizuje jej ucieczkę z ośrodka. Występują: Addison Holley, Sarah Booth, Ian Lake i Wilson Cruz. (2019)

Zła uczennica
The Wrong Student
W środę 22 stycznia o 22:00 w telewizji Lifetime

Ze względu na plany biznesowe Kelly Halligan przeprowadza się z Nowego Jorku do Kalifornii. Kiedy towarzysząca jej 17- letnia siostrzenica chce zapisać się do drużyny piłki nożnej, uwagę kobiet zwraca przystojny nowy trener, Dominic.

Poznają też atrakcyjną, choć nieco niezrównoważoną Maddie, należącą do szkolnej drużyny piłkarskiej. Dominic nawiązuje romans z Kelly, ale jednocześnie staje się obiektem westchnień Maddie. Dziewczyna ma obsesję na punkcie swojego trenera, a gdy ten odrzuca jej niedwuznaczne awanse, usiłuje zniszczyć życie jemu i Kelly.

Śmierć na wakacjach
Murder in Mexico: The Bruce Beresford-Redman Story
W czwartek 16 stycznia o 22:00 w telewizji Lifetime

Gdy producent reality show zabiera rodzinę na wakacje, aby uratować rozpadające się małżeństwo, niespodziewanie zostaje głównym podejrzanym o morderstwo swojej żony.

„Śmierć na wakacjach” oparta jest na prawdziwej sprawie kryminalnej, która wstrząsnęła Ameryką. W rolach głównych rewelacyjni Colin Egglesfield i Leonor Varela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *