Styczeń na kanale Crime+Investigation Polsat

W styczniu w telewizji Crime+Investigation Polsat sprawdzimy, co naprawdę dzieje się w amerykańskich sądach w programie Najbardziej szokujące przypadki sądowe. Joe Kenda, jeden z najbardziej skutecznych śledczych w Stanach Zjednoczonych powraca w nowym sezonie programu Łowca zbrodni, a seria Nocny Patrol pokaże widzom realia zawodu policjanta.

 

 

 

 

Najbardziej szokujące przypadki sądowe
Court Cam
W środy o 22:00 od 15 stycznia na Crime+Investigation Polsat

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych – od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów.

Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.

Łowca zbrodni

Homicide Hunter S08
W czwartki o 22:00 od 23 stycznia na Crime+Investigation Polsat

Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali aż 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92% wykrywalności. W każdym odcinku sam Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń.

„Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jedego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne.

Nocny patrol S8
Live PD: Police patrol
Niedziele o 21:00 na Crime+Investigation Polsat

Program „Nocny patrol” przynosi widzom niefiltrowany obraz funkcjonariuszy organów ścigania działających w całej Ameryce. Funkcjonariusze niemal codzienne stoją w obliczu śmierci.

Program ukazuje pracę wydziałów szeryfa, patroli drogowych i lokalnych wydziałó1) policji w różnych jurysdykcjach – od Connecticut po Arizonę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *