Styczeń na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca premierę serii „Zgaduj z Jessem” – od 20 stycznia codziennie o 10:36, 14:38 oraz 18:00 oraz „INUI” – od 13 stycznia codziennie o 7:26 i 18:56. Ponadto Polsat JimJam poleca filmowe premiery – od 4 stycznia w każdą sobotę i niedzielę o 11:00.

 

 

 

 

BOHATER MIESIĄCA: ZGADUJ Z JESSEM
Od 20 stycznia codziennie o 10:36, 14:38, 18:00

Jess to czarno-biały kot znany z serii „Listonosz Pat”, który wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka na farmie. Wspólnie poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „po co?”, „jak?” „gdzie?” czy „dlaczego?”.

Oglądając ich przygody dowiemy się m.in., dlaczego pająki budują pajęczyny, pszczoły robią miód oraz gdzie się podział cień. „Zgaduj z Jessem” to animowany serial edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. W każdym odcinku Jess zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi dotyczącej wybranego zagadnienia. Seria nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego.

INUI
PREMIERA
Od 13 stycznia codziennie o 7:26 i 18:56

Mała Inuitka INUI wiedzie szczęśliwe życie na biegunie północnym. Tutaj zawsze jest coś wesołego do zrobienia – szczególnie jeśli ma się pełne ciepłych uczuć serce i rozwiniętą wyobraźnię. Bohaterka spędza miło czas ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi – łosiem, niedźwiedziem czy foką. Razem wymyślają różne gry, przeżywają przygody i odkrywają piękno, ale i niebezpieczeństwa natury.

Inui uwielbia śnieg i na szczęście, tam gdzie mieszka nigdy go nie brakuje, bo temperatura rzadko podnosi się powyżej zera. Dziewczynka i jej przyjaciele znają najlepsze zimowe zabawy i wiedzą co zrobić, żeby chronić się przed zimnem. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Opowiada o sile dziecięcej wyobraźni oraz przyjaźni, która jest w stanie stopić każdy lód.

FILMOWE PREMIERY
Od 4 stycznia w każdą sobotę i niedzielę o 11:00

Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony (4 stycznia)

Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie (5 stycznia)

Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka (11 i 25 stycznia)

Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze (12 stycznia)

Truskaweczka: Warto marzyć (18 stycznia)

Nody ratuje święta (19 stycznia)

Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli (26 stycznia)

MARATONY Z SERIALAMI: ROBOSAMOCHÓD POLI, BOB BUDOWNICZY oraz PTYŚ I BILL

W każdą sobotę i niedzielę od 08:00

W styczniowe weekendy widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek. W każdą sobotę i niedzielę dowiemy się, co słychać u „Boba Budowniczego” (trzy odcinki), „Ptysia i Billa”

(trzy odcinki) oraz dzielnych pojazdów z serii „Robosamochód Poli” (trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:08 i od 14:00

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki czy przyrody. W tym miesiącu w ramach cyklu edukacyjnego mali widzowie dowiedzą się nieco o dzikich zwierzętach z bajki „Dziki świat braci Kratt” oraz poznają mądre sposoby korzystania z nowych technologii wraz z bohaterką bajki „Kropka.”. Natomiast od 20 stycznia zamiast „Kropki.” zapraszamy na serię „Zgaduj z Jessem”.

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 07:42, 15:33 i od 20:16
Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Strażak Sam

Robosamochód Poli

Chomp Squad

Bob Budowniczy

Tomek i przyjaciele

Ranger Rob

DZIEWCZĘCE BAJKI
Codziennie od 06:00 oraz od 12:04

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterkami ulubionych bajek, takich jak:

Zuzia

Roztańczona Angelina

Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody

Pamiętnik Florki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *