Styczniowe nowości w Radiu TOK FM

Już od najbliższej niedzieli, 16 stycznia 2022 r. Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję “Poranek Radia TOK FM”. Oprócz tego od połowy stycznia zmienią się godziny nadawania lubianych przez słuchaczy programów “Dobra terapia”, “Sprawy różne” oraz “Biuletyn rewolucyjny”. Wszystkich propozycji Radia TOK FM można też słuchać – niezależnie od aktualnej ramówki – na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

 

W połowie stycznia br. nastąpią zmiany w ramówce Radia TOK FM.

Nową prowadzącą niedzielnego “Poranka Radia TOK FM” od 16 stycznia będzie Anna Piekutowska. Audycja, nadawana w godz. 7:00-9:00, to wyjątkowe podsumowanie minionych wydarzeń. Znajdzie się w niej, jak mówi gospodyni programu, to, co umyka w tygodniu, zdarzenia lokalne i globalne, komentarze i podsumowania, a poza tym mądra popkultura, społeczeństwo, prawa kobiet i wiele więcej.

Dodatkowo zmienią się godziny nadawania niektórych audycji TOK FM.

“Dobra terapia” Zuzanny Piechowicz i Armena Mekhakyana będzie emitowana w niedziele o godz. 22:00. Prowadzący będą rozmawiać w niej m.in. o tym, jak dbać o siebie oraz swoje zdrowie psychiczne w trudnym czasie, jak wrócić do normalności w jak najlepszej kondycji psychofizycznej oraz jak wesprzeć w tym bliskich.

Audycja odbywa się z udziałem słuchaczy – jej gospodarze zachęcają odbiorców TOK FM do dzielenia się pytaniami, opiniami i historiami. Kontakt z redakcją jest możliwy mailowo lub telefonicznie w trakcie programu.

W grudniu 2021 r. “Dobra terapia” została wyróżniona prestiżową nagrodą Złota Synapsa przyznawaną co roku w czasie Kongresu Psychiatria Medforum, organizowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Program doceniono w kategorii Przyjaciel Psychiatrii.

Weekendowa audycja Karoliny Lewickiej pojawiać się będzie na antenie TOK FM w niedziele o godz. 19:00. “Sprawy różne” to program o zjawiskach, procesach, wydarzeniach – historia miesza się w nim z futurologią. Jak wyjaśnia Karolina Lewickagłęboko zanurzeni w naszej zwariowanej rzeczywistości, w której tyle się już zdarzyło i wciąż tak wiele się dzieje, usiłujemy zrozumieć przeszłość i przewidzieć przyszłość. A poza wszystkim – jesteśmy świata ciekawi, bawi on nas, złości oraz intryguje.

Natomiast od środy, 19 stycznia “Biuletyn rewolucyjny” Anny Piekutowskiej i Małgorzaty Wołczyńskiej, czyli feministyczny głos na antenie Radia TOK FM będzie nadawany po godz. 19:20.

Nowości w ramówce Radia TOK FM wspiera promocja na antenie, na tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu TOK FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia TOK FM w formie podcastów na tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej – bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Więcej informacji o ofercie TOK FM Premium – https://audycje.tokfm.pl/premium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *