Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz

Rozwój nowych technologii sprawia, że na rękach Polaków zamiast zwykłego zegarka coraz częściej można ujrzeć smartwache. Sukces tych urządzeń polega na tym, że poza wskazywaniem godziny, mają one szereg dodatkowych funkcji, które mogą bardzo ułatwić życie. W ofercie Kruger&Matz smart zegarki dostępne są w dwóch seriach – Classic oraz Style. I to właśnie w drugiej z nich pojawiły się dwa nowe, bardzo eleganckie urządzenia Style 2 idealne pasujące na męski nadgarstek.

 

 

Smartwach Kruger&Matz Style 2 działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor MediaTek MTK2502C wspierany 128 MB pamięci ROM oraz 64 MB RAM. Bluetooth 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami. Dzięki temu użytkownik może korzystać z ogromu możliwości, które oferuje nowy smartwatch.

Podstawowym zadaniem zegarka Kruger&Matz jest ułatwienie komunikacji. Funkcja synchronizacji ze smartfonem sprawia, że za pośrednictwem smartwatcha użytkownik może otrzymać powiadomienia z portali społecznościowych, a także wykonywać i odbierać połączenia oraz odczytywać wiadomości i odpowiadać na nie, używając gotowych szablonów. Przydatnym dodatkiem mogą okazać się także budzik, kalkulator i kalendarz. Wzorem pierwszej wersji, Style 2 także umożliwia zarządzanie zapisaną w telefonie muzyką oraz sterowanie aparatem.

Funkcjonalność smartwatcha Style 2 przypadnie do gustu także osobom, które lubią aktywnie spędzać czas. Urządzenie daje możliwość pomiaru tętna oraz wyposażone zostało w krokomierz, który pozwoli na bieżąco monitorować ilość przebytych kroków, a także sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii. O braku aktywności i dłuższym bezruchu powiadomi użytkownika funkcja alertu bezczynności. Smartwatch Kruger&Matz Style 2 posiada także opcję zapisu i analizy snu. Urządzenie wskazuje jego długość oraz płytkie i głębokie fazy. Wszystkie dane są zapisywane w formie statystyk, które można sprawdzić w dostępnej w sklepie Play i App Store dedykowanej aplikacji „Style.

W ofercie marki dostępne są dwa nowe smartwatche Style 2, które różnią się między sobą kolorem paska i koperty. Obydwa modele jednak charakteryzuje elegancki design i nienaganna estetyka wykonania. Ekran dotykowy o przekątnej 1,3″ (240×240pix) zamknięto w okrągłej kopercie, do której dołączono skórzany pasek. Zegarek napędza bateria o pojemności 200 mAh, a dodatkowo w zestawie klient otrzymuje stację ładującą z power bankiem 400 mAh, co zdecydowanie przedłuża aktywne korzystanie z pełnej funkcjonalności smartwacha.

Produkt dostępny w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com, sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 299 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *