MediaNC+Zapowiedzi TV

Stylowa jesień w TVN Style

TVN Style od kilku lat jest liderem wśród kanałów lifestylowych w Polsce i wyznacza trendy na rynku telewizyjnym. Tak będzie też w tym sezonie. W jesiennej ramówce kanału widzowie znajdą osiem nowych propozycji oraz premierowe odcinki znanych i lubianych programów.

 

 

Dwie podobne do siebie bohaterki, które marzą o metamorfozie. Dwa rywalizujące ze sobą zespoły stylistów. Jeden z nich zajmie się uczestniczką, mając do dyspozycji spory budżet. Drugi przygotuje stylizację kolejnej bohaterki za duże mniejsze pieniądze. Kto wygra? Drużyna Katarzyny Michowskiej czy Doroty Roman? Czyja metamorfoza będzie bardziej efektowna? Czy drogo zawsze znaczy stylowo? Program „Pojedynek na modę” poprowadzi debiutująca w TVN Style – Anna Lucińska (premiera: 5 września, wtorek, godz. 22.25). Tego samego dnia na antenie kanału zadebiutuje nowy program Katarzyny Bosackiej „Gwiazdy od kuchni”. Kto gotuje u Anny Kalczyńskiej? Jak Piotr Najsztub przyrządza swoją popisową potrawę? Czy Ewa Drzyzga ma swoje kulinarne patenty? Prowadząca zaprosi do swojej audycji plejadę gwiazd i pokaże jak wygląda ich życie… od kuchni (premiera: 5 września, wtorek, godz. 21.10).

Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden! Spośród tysięcy kandydatów wybierze go znane i szanowane jury – Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. Bohaterowie programu będą zmagać się z licznymi fryzjerskimi wyzwaniami. Kolejne zadania konkursowe pokażą im, że techniczne umiejętności nie zawsze stanowią klucz do sukcesu. W drodze do finału uczestników programu będzie wspierała Gabi Drzewiecka („Mistrzowskie cięcie”, premiera: 9 września, sobota, godz. 15.00).

„Pani Gadżet” to jeden z najbardziej lubianych programów TVN Style. Widzowie uwielbiają Annę Nowak – Ibisz, która z wielką pasją prezentuje i testuje przeróżne gadżety. Teraz na prowadzącą czekają kolejne wyzwania. Nie tylko pokaże najciekawsze przedmioty sezonu, ale także weźmie udział w ich tworzeniu („Pani Gadżet 2.0”, premiera: 3 września, niedziela, godz. 20.15).

Jesienią na antenę TVN Style wraca program „Beauty ekspert”. Nowe prowadzące – Ula Chincz i Lidia Piechota podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu. Pomogą dopasować kosmetyki do indywidualnych potrzeb oraz zdradzą w co warto zainwestować czas i pieniądze, nie kierując się tylko tymczasową modą (premiera: 20 września, środa, godz. 22.25). To nie jest jedyny program, który poprowadzi Urszula Chincz. Już 16 października będzie można zobaczyć ją w zupełnie innej roli. Tylko jej udało się namówić znanych i lubianych na spotkanie w ich domach. Osoby z pierwszych stron gazet pokażą widzom jakie są prywatnie. Gdzie mieszkają?

Co jest dla nich ważne? Jaki mają gust? Nie zabraknie też opowieści o ich rodzinach i panujących w nich tradycjach („Gwiazdy prywatnie”, premiera: 16 października, poniedziałek, godz. 22.25).

Jesienią przyjdzie też pora na nowy program Karoliny Korwin – Piotrowskiej – „# Sława”. Ekspertka TVN Style przygotowała dla widzów wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności. Czy celebryta to wynalazek XXI wieku? Skąd się wzięli paparazzi? Co wypadało kiedyś, a na co można pozwolić sobie dzisiaj? Dlaczego królowa Wiktoria na wielu fotografiach jest ustawiona bokiem? Kiedy została zorganizowana pierwsza „ustawka medialna”? Prowadząca zaprasza do fascynującego świata historycznych i współczesnych celebrytów.
Co sezon TVN Style przygotowuje dla swoich widzów dokumenty z różnych stron świata. Tym razem wraz z dziennikarką Anitą Werner redakcja odnalazła wioskę kobiet odbitych z rąk peruwiańskiej organizacji terrorystycznej. Dokumentalistów uderzył obraz ludzi, którzy, mimo odzyskanej wolności, nadal pozostają niewolnikami własnej traumy i niemożności przystosowania się do nowych warunków. Nie mają narzędzi, domowych sprzętów i leków. Nikt nie uczy ich jak mają żyć. Dzieci bywają odrzucane przez matki, ponieważ budzą w nich skojarzenia z gwałcicielami, którzy je przetrzymywali. Kobiety dręczą wspomnienia przemocy, mordów i niewolniczej pracy. Czy na pewno odzyskały wolność? („Odbite z rąk Świetlistego Szlaku”, premiera: listopad).

Jesienią, oprócz wielu nowości, na antenę powrócą znane i lubiane programy. „Pani Gadżet” (premiera: 7 września, czwartek, godz. 22.25) z pasją i humorem zaprezentuje widzom kolejne niezwykłe nowinki, które pojawiły się na rynku. Katarzyna Bosacka w kultowym „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” (premiera: 3 września, niedziela, godz. 11.25) obejrzy pod lupą wszystko to, co podsuwają nam w sklepach producenci. Na co warto zwrócić uwagę, żeby nie dać się zrobić w bambuko?

Ogromną popularnością wśród widzów TVN Style cieszą się audycje o tematyce ślubnej. Izabela Janachowska nie opuści nowożeńców aż do ślubu i sprawi, że to właśnie ten dzień będzie dla nich niezapomniany („I nie opuszczę cię aż do ślubu”, premiera, 3 września, niedziela, godz. 12.55).

W swoim drugim programie „W czym do ślubu?” (premiera: 3 września, niedziela, godz. 13.40)prowadząca spotka się z osobami, które mają problem z doborem stroju na tę wyjątkową okazję. Panna Młoda, Pan Młody, świadkowa, teściowa. Kto jeszcze będzie potrzebował pomocy Izy?

Maja Sablewska zainauguruje dziewiąty już sezon swojego programu „Sablewskiej sposób na modę” (premiera: 3 września, niedziela, godz. 12.10). Okazuje się, że zmiana stylu ubierania się to doskonały pretekst do życiowej metamorfozy. W październiku „W dobrym stylu” powróci także Małgorzata Rozenek-Majdan. Otworzyprzed widzami skarbnicę domowych sekretów i skutecznych patentów. Dzięki nim życie każdego z nas stanie się prostsze i lepiej zorganizowane.

Dobra rozmowa jest zawsze w cenie. Doskonale wie o tym Magda Mołek, u której goście zawsze są „W roli głównej” (premiera: 4 września, poniedziałek, godz. 22.25). Kogo tym razem skusi zaproszenie prowadzącej?

Doktor Marcin Ambroziak pomógł już niejednemu pacjentowi. Komu tym razem zapewni „Życie bez wstydu” (premiera: 1 września, piątek, godz. 22.30). A tym, którzy szukają inspiracji w aranżowaniu wnętrz, na pewno pomoże Dorota Szelągowska. Ona każdego urządzi („Dorota was urządzi”, premiera: 7 października, sobota, godz. 17.30).

Macie „Apetyt na miłość” (premiera: 3 września, niedziela, godz. 22.15). Sprawdźcie jak radzą sobie nasi bohaterowie. Czy uda im się znaleźć ukochaną osobę, trafiając przez jej żołądek prosto do serca?

„Idealna niania” poszukiwana (premiera: 24 września, niedziela, godz. 10.40). Jesienią kolejni rodzice zrobią wszystko, żeby znaleźć najlepszą opiekunkę dla swoich dzieci. Jak im pójdzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *