Sukces letnich nowości Top Kids

Aż 3 nowości letniej ramówki TOP KIDS znalazły się w pierwszej trójce najlepiej oglądanych pozycji w II kwartale 2017 roku.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Pierwsze miejsce należało do kreskówki „Witaj Franklin” przedstawiającej przygody żółwika Franklina i jego przyjaciół (AMR4+ 16305, emisja 29.04.2017).
Na drugim miejscu ex æquo znalazły się aż trzy pozycje: „Teletubisie”, „Strażak Sam” oraz „Troskliwe Misie” z wynikiem AMR 4+ 10532 (emisja 21.06.2017). „Teletubisie” to znany na całym świecie serial animowany przedstawiający historię czterech stworków, które codziennie odkrywają świat.  Z kolei uwielbiany przez dzieci „Strażak Sam” jest niezwykle odważny i wraz ze swoimi przyjaciółmi nie tylko gasi pożary, ale też pomaga mieszkańcom miasteczka Pontypandy w najróżniejszych problemach. Kultowe „Troskliwe Misie” to natomiast opowieść o  grupie uroczych misiów, które uczą ludzi jak troszczyć się i dbać o drugiego człowieka.
Na trzecim miejscu z wynikiem AMR 4+ 9162 (emisja 10.06.2017) znalazła się „Małgosia i Buciki” czyli opowieść o dziewczynce, która uwielbia pomagać swojemu dziadkowi – szewcowi. Zawsze, gdy mierzy reperowane przez staruszka buty dzieją się niezwykłe historie.
W Top Kids można oglądać znane i lubiane seriale animowane, takie jak „Inspektor Gadżet”, „Dennis Rozrabiaka”, „Łebski Harry” czy  wspomniany wyżej „Witaj Franklin”. Kanał z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych dla dzieci i nie tylko, zaciekawi najmłodszych ale też wzbudzi sentyment u dorosłych!
TOP KIDS łączy pokolenia, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda!
Źródło: NAM AMR, A4+, Q2 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *