Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Światowa premiera Moto Z Force i modułu kamery 360 stopni

Motorola na konferencji w Nowym Jorku zaprezentowała swój najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon – Moto Z2 Force oraz moduł Moto Mod, który uchwyci dosłownie wszystko. Urządzenia te ustanawiają standard w innowacji dla smartfonów i pozwalają w pełni zaangażować się w swoje pasje oraz łączyć ze światem na wiele sensownych, celowych i zdecydowanych sposobów.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Prezentacja nowego telefonu i modułu odbyła się bardzo krótko po ostatniej, czerwcowej premierze, na której poznaliśmy Moto Z2 Play oraz nowe Moto Mods: GamePad, głośnik JBL SoundBoost 2 oraz Style Shell z funkcja ładowania bezprzewodowego oraz smuklejszą od poprzedniej baterię TurboPower.
Moto Z2 Force: chroniona, szlifowana, potężna
Nowa Moto Z2 Force łamie wszelkie ograniczenia, łącząc ze sobą smukłą, metalową konstrukcję, wzmocnioną i wykończoną aluminium serii 7000, unikalną technologią Moto ShatterShield™* oraz ekran AMOLED o przekątnej 5,5 cala, który nie pęknie ani nie roztrzaska się.
Bateria nowej Moto Z zapewni Ci cały dzień pracy, a szybkie ładowanie TurboPowerTM zagwarantuje pełną swobodę korzystania z telefonu podczas podróży. Smartfon oferuje niesamowitą wydajność dzięki znakomitemu układowi mobilnemu Qualcomm® Snapdragon™ 835 i najszybszej z możliwych prędkości danych Gigabit LTE. Nowa Moto Z2 Force oferuje podwójny aparat 12MP, jeden monochromatyczny i jeden kolorowy, co zapewnia prawdziwą głębię ostrości. Podobnie jak Moto Z2 Play, również Moto Z2 Force zapewnia niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu najnowsze Moto Ulepszenia.
Moto Z2 Force jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi dotychczas dostępnymi modułami. Teraz możesz kontrolować swoje mobilne doświadczenia i używać telefonu na wiele różnych sposobów – błyskawicznie przekształcając go w kamerkę 360 stopni, konsolę do gier, mocny głośnik, projektor wideo czy dodatkowe źródło energii.
Moto Mod 360 Camera: uchwyć wszystko
Wystarczy po prostu połączyć nowy moduł Moto Mod 360 Camera ze swoją Moto Z, by zmienić ją w kamerę 360 stopni, który uchwyci wszystko, co zechcesz. Tylko nacisnąć przycisk, aby nagrywać w 360⁰ film o rozdzielczości 4K z imponującym dźwiękiem 3D. Uchwyć zupełnie nową perspektywę z 150-stopniowym, ultra szerokokątnym przednim i tylnym obrazem.
Dostępność
Nowa flagowa Moto Z2 Force oraz moduł Moto Mod 360 Camera pojawią się w różnych krajach Europy, na Bliskim Wschodzie i Afryce, począwszy od tego lata.
* Ekran i inne jego element są zabezpieczone przed rozbiciem i pęknięciem przez okres 4 lat od daty zakupu; zadrapania i inne szkody nie są objęte przedmiotową gwarancją. Telefon nie jest odporny na wstrząsy, ani zaprojektowany do odporności na wszystkie uszkodzenia na skutek upadku. Wszystkie inne wykluczenia z gwarancji, w tym zadrapania i inne drobne szkody, umyślne uszkodzenie lub nadużycie, normalne zużycie na skutek użytkowania oraz inne ograniczenia mają zastosowanie. Odwiedź www.motorola.com, aby uzyskać dodatkowe informacje.
** Wszystkie informacje na temat żywotności baterii, w tym o czasie działania, odnoszą się do profilu zróżnicowanego użytkowania. Profil mieszany jest oparty na urządzeniach firmy Motorola w głównych sieciach 4G LTE z doskonałym zasięgiem sieci i obejmuje zarówno czas użytkowania, jak i gotowości urządzenia. Ustawienia out-of-box stosowane są do profilu mieszanego, aby przewidzieć wydajność akumulatora. Rzeczywista wydajność baterii zależy od wielu czynników, takich jak moc sygnału, konfiguracja sieci, wiek akumulatora, temperatura robocza, wybrane funkcje, ustawienia urządzenia, funkcje głosowe, dane i inne wzorce użytkowania aplikacji
*** Bateria musi być znacząco wyczerpana; szybkość ładowania zmniejsza się wraz z poziomem naładowania baterii
**** Podczas pracy w sieciach bezprzewodowych klasy Gigabit LTE; sieć może być dostępna tylko w wybranych obszarach. Aby uzyskać dostępność, skontaktuj się z operatorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *