The World Games: Plan transmisji 26.07.2017r.

W środę czekają nas kolejne emocje na The World Games 2017. Sprawdźcie plan transmisji!

THE WORLD GAMES

Piłka ręczna plażowa

eliminacje, godz. 9:00 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Włodarczyk i Szymon Rojek

eliminacje, godz. 15:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Tomasz Włodarczyk i Szymon Rojek

Wakeboard

freestyle, godz. 9:00 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Arkadiusz Helsner

Kickboxing

Kickboxing, godz. 10:00 (Polsat Sport Fight) komentują: Maciej Turski i Paweł Biszczak

Hokej na rolkach

Kanada – Czechy, godz. 10:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

Argentyna – Francja, godz. 12:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

Polska – USA, godz. 16:00 (Polsat Sport) komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

Szwajcaria – Włochy, godz. 21:30 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

Squash

ćwierćfinały, godz. 11:00 (Super Polsat) komentują: Marcin Muras i Adrian Fulneczek

ćwierćfinały, godz. 14:45 (Polsat Sport News) komentują: Marcin Muras i Adrian Fulneczek

ćwierćfinały, godz. 18:00 (Super Polsat i Polsat Sport News) komentują: Marcin Muras i Adrian Fulneczek

Waterski

Waterski, godz. 11:00 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Arkadiusz Helsner

Gimnastyka

Mini trampolina, godz. 14:00 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

akrobatyka sportowa, godz. 14:35 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

skoki na ścieżce, godz. 15:05 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

Mini trampolina, godz. 19:00 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

akrobatyka sportowa, godz. 19:45 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

skoki na ścieżce, godz. 20:20 (Polsat Sport) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

akrobatyka sportowa, godz. 21:30 (Polsat Sport News) komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz
Karate

finały, godz. 17:00 (Polsat Sport Fight) komentują: Łukasz Jurkowski
Powerliftng

Powerliftng, godz. 20:30 (Polsat Sport Fight) komentują: Filip Gawęcki i Paweł Ośmiałowski

Magazyn podsumowujący TWG, godz. 23:00 (Polsat Sport i Super Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *