Super Polsat szuka uczestników do drugiej edycji "SuperLudzi"

Telewizja Super Polsat szuka uczestników do drugiej edycji popularnego programu „SuperLudzie”.
 

 
W komunikacie czytamy: Superludzie są wśród nas, jeżeli znacie kogoś kto powinien wystąpić w naszym programie, wysyłajcie swoje propozycje na: karolina@dashmedia.pl
„SuperLudzie” to seria dokumentów przedstawiająca osoby niepełnosprawne, które przełamują każdą barierę i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. Sięgają dalej niż inni. Patrzą na świat z innej perspektywy. Potrafią być szybcy. Najszybsi. Docierają w najdalsze zakamarki świata.
Niektórzy z nich są artystami. Inni uczynili ze swojego życia sztukę. Kochają wyzwania. Kochają swoje rodziny. Żyją chwilą. Bez barier. Mijamy ich codziennie na ulicy. Są naszymi koleżankami, szefami, sąsiadami. Żyją wśród nas. Nadszedł czas, abyście ich poznali. Oto Prawdziwi Superludzie! Ich postawa może stanowić motywację dla wszystkich, także osób w pełni sprawnych fizycznie.
Twórcy programu towarzyszą „SuperLudziom” z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię. „SuperLudzie” to program, który łamie wszelkie stereotypy.
Pierwszą edycję „SuperLudzi” na antenie Super Polsat poprowadził Maciej Dowbor.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *