Technologia - Promocje

Świat na okrągło w 4K

Manta S.A. największy polski producent sprzętu RTV i AGD wprowadziła do sprzedaży trzy nowe modele kamerek sportowych 4K – 360ᵒ, z dwoma ekranami oraz ze stabilizacją obrazu.
 

 
Zbliża się czas upragnionego wakacyjnego wypoczynku, licznych podróży, a co za tym idzie niezapomnianych przeżyć. Letnie nowości Manta z linii Sport dzięki filmom o żywych kolorach i ostrym obrazie, docenią nie tylko rowerzyści, motocykliści i entuzjaści motoryzacji, ale wszyscy amatorzy aktywnego i przyjemnego spędzania czasu. Manta rekomenduje korzystanie ze sprzętu jak najczęściej – bo wyjątkowe chwile zdarzają się nieoczekiwanie.
Innowacyjna kamera sportowa MM9360 ACTIVE 360 to nowoczesne urządzenie, które rejestruje obraz 360 stopni. Jest to produkt, który zdecydowanie przyciągnie uwagę. Wyposażona w sensor Sony, nagrywa w formacie MP4 o rozdzielczości 4K. To, co wyróżnia ten model to bardzo dobra relacja ceny do jakości.
Kolejna ciekawa pozycja, to kamera sportowa 4K MM9358 DUAL ACTIVE z dwoma ekranami. Kiedy podczas filmowania ekran podglądu automatycznie zostaje wygaszony (optymalizacja pracy baterii), dzięki dodatkowemu ekranowi na froncie urządzenia, od razu dostępny jest podgląd do funkcji istotnych z punktu widzenia użytkownika. Monitorować można poziom naładowania baterii, liczbę pozostałych do wykonania zdjęć czy pozostały czas nagrywania. Kamera wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale także jakością obrazu. Filmy nagrywa w rozdzielczości Ultra HD 4K (3200×1800 pikseli), a kąt widzenia obiektywu wynosi aż 170 stopni. Trzeci model, to kamera sportowa 4K MM9359 STEADYCAM ACTIVE ze stabilizacją obrazu. Niebagatelną zaletą jest uwiecznianie płynnego obrazu, bez niespodziewanych wstrząsów, szarpnięć, czy drgania ręki osoby trzymającej kamerę. Obraz będzie ostry i czysty. Dodatkowo, została ona wyposażona w mocny sensor Sony. Kąt widzenia obiektywu to 170 stopni.
Kamery sportowe Manta nie zajmują cennego miejsca i można je zabrać dosłownie wszędzie. Wszystkie trzy modele obsługują karty pamięci do 64GB. Każda z nich sprawdzi się także podczas filmowania w ruchu, a dzięki wodoodpornej obudowie również pod wodą. Ta ulepszona, wodoodporna obudowa pozwala na filmowanie na głębokości do 40 metrów. O funkcjonalności decyduje nie tylko sam produkt, ale możliwości jakie zapewniają jego dodatki. Wszystkie kamery posiadają dużą liczbę przejściówek i uchwytów umożliwiających mocowanie urządzenia w pożądanej pozycji i w różnych miejscach. Dzięki temu może być wykorzystywana w  naprawdę wielu sytuacjach.
Sugerowane ceny detaliczne (brutto):
Manta MM9358 DUAL ACTIVE: 299 PLN
Manta MM9359 STEADYCAM ACTIVE: 449 PLN
Manta MM9360 ACTIVE 360: 399 PLN
Linki do stron z produktem:
http://www.manta.com.pl/pl/mm9359
http://www.manta.com.pl/pl/mm9358kamera
http://www.manta.com.pl/pl/mm9360

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *