Z początkiem roku Manta zaprezentuje swój pierwszy 70-calowy telewizor

Model 70LUA59M łączy klasyczną elegancję z pożądaną wydajnością. Tę ostatnią zapewnią sprawdzone rozwiązania i technologie jak 4K, HDR czy Smart TV.

Wielkość ekranu skłania do porównań z oknem na świat… idealnego obrazu. Model będzie stanowił doskonałą bazę do nowo tworzonego zestawu kina domowego. Wśród dostępnej gamy telewizorów Manta także i ten wyróżnia ponadczasowy design, który sprawi że wnętrze, w którym zostanie zainstalowany będzie wyglądało stylowo i wyjątkowo. Filmy i seriale – dzięki zastosowanej rozdzielczości 4K – będzie można oglądać w prawdziwie wyrazistych kolorach. UHD wpływa także na sam obraz – zamiast pikseli na ekranie widz zobaczy sceny, które po prostu zachwycą naturalnością. Większa gęstość zastosowanych pikseli pozwala na oglądanie ulubionych programów w odpowiedniej ostrości nawet z niewielkiej odległości od telewizora. Bez obaw można zamieniać obecny odbiornik Full HD na ten sporo większy 4K, zmiana wielkości ramy nie wiąże się bowiem z większą odległością kanapy od telewizora.

Zastosowana w tym modelu technika HDR10 (High Dynamic Range) przekłada się na kontrast i jakość jasności obrazu. Dynamika obrazu w oglądanych ciemnych i jasnych scenach wiąże się z otrzymaniem większej ilości szczegółów.

Firma zadbała o to, by dzięki innowacyjnym rozwiązaniom model 70LUA59M stał się także świetnym Smart TV opartym na systemie Android 7. Przez 24/7 dostępna jest bogata oferta filmów, aplikacji i gier. Pamięć operacyjna 1GB i 8 GB pamięci wewnętrznej pozwolą na swobodne operowanie wbudowanymi aplikacjami. Do dyspozycji użytkownika są preinstalowane platformy jak na przykład YouTube, Netflix, TV Store, przeglądarka internetowa i wiele innych. Teraz funkcjami Smart TV, bez potrzeby korzystania z aplikacji na smartfonie, można sterować za pomocą specjalnie dołączonego drugiego pilota, który został wyposażony w intuicyjną klawiaturę.

Do podłączania urządzeń zewnętrznych, w tym konsoli do gier i in., model wyposażono w trzy złącza HDMI i dwa złącza USB. Do komunikacji z domowymi urządzeniami sieciowymi i internetem służy złącze Ethernet (RJ-45). Dzięki standardowi łączności Wi-Fi 2,4G można odbierać sygnał z domowego routera czy urządzeń mobilnych. Wbudowany moduł CI+ umożliwi telewizorowi odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń.

Telewizor ten obsłuży odbiór telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej dzięki wbudowanemu tunerowi cyfrowemu DVB-C/T/T2/S/S2.

Model 70LUA59M będzie dostępny od lutego 2019 roku w wybranych sklepach z elektroniką użytkową – stacjonarnych i online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *