Manta na IFA 2017 z 65-calowym telewizorem 4K Android z polskiej fabryki

Manta S.A. polska firma rodzinna i niezależny producent sprzętu RTV i AGD po raz kolejny wystawcą podczas jednych z największych targów elektroniki użytkowej w Europie.
 
Na tegorocznych targach IFA w Berlinie zaprezentowane zostaną produkty z wiodących kategorii firmy Manta, takich jak: telewizory ANDROID, sprzęt audio, smartfony, akcesoria oraz AGD. Na wystawie nie zabraknie spektakularnych nowości. Jeszcze przed oficjalną premierą, która będzie miała miejsce pod koniec września zaprezentowany zostanie 65-calowy telewizor 4K Android z polskiej fabryki. Na targach, premierowe prezentacje będą miały słuchawki bezprzewodowe z aluminiowej kolekcji AMBER, DIAMOND, ONYX, DIAMOND oraz SAPHIRE. Doskonale przyjęta seria telefonów Manta będzie poszerzona o nowe wodo- i wstrząsoodporne modele o nazwie ROCKY.
Natomiast wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania i życia w trybie FIT zaproponujemy modne Slow Juceiry oraz Smoothie Makery.
To już piąta z kolei obecność firmy Manta na targach IFA, która jest naturalną konsekwencją wzrastającego udziału eksportu w przychodach firmy. Jest doskonałą okazją do zaprezentowania produktów polskiej marki na międzynarodowym forum. „Jesteśmy dumni z tego, że produkty polskiej firmy rodzinnej dostępne są na rynkach zagranicznych, a ich sprzedaż dynamicznie rośnie. Dodatkowo cieszy nas fakt, że polska marka jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród zachodnich Klientów” – powiedziała Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Berlina w dniach 1-6 września 2017 na nasze stoisko targowe: hall 7.2c, stoisko 104.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *