Internet & Gry - Reklama

Peryferia dla gaczy

HIRO to marka własna NTT System, którą sygnowane są urządzenia peryferyjne dla graczy, takie jak myszy, klawiatury, słuchawki i podkładki pod mysz. W sierpniu, lista myszek dla entuzjastów elektronicznej rozrywki wzbogaciła się o dwie kolejne konstrukcje – GECKO i SPIDER.
 
– Pierwsze myszki HIRO wprowadziliśmy na rynek na początku 2015 r. mówi Jakub Najmuł, Entertainment Product Manager w NTT System. –Nasze trzy konstrukcje: ELITE, AERO i OCTAGON spotkały się z dużym zainteresowaniem graczy. Od tego czasu sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o kolejne modele myszy, klawiatury, słuchawki i podkładki. Najnowsze myszy, wprowadzone w sierpniu tego roku do oferty, jak zwykle cechują się wysoką jakością w atrakcyjnych cenach.
HIRO GECKO to mysz z czteropoziomową regulacją rozdzielczości od 600 do 2400 DPI. Każdemu poziomowi czułości odpowiada inny kolor podświetlenia, dzięki czemu gracz zawsze widzi, jaka jest aktualna konfiguracja myszy. Uniwersalny, ergonomiczny design zapewnia wygodę pracy, niezależnie od tego, czy gracz trzyma mysz w lewej, czy prawej dłoni. Profesjonalny, gamingowy sensor AVAGO A5050 oraz mikroprocesor z częstotliwością raportowania do 500 Hz pozwalają na osiągnięcie wyjątkowej precyzji. Wbudowane przeciwwagi i wyjątkowo wytrzymałe, teflonowe ślizgacze gwarantują pełną kontrolę nad „gryzoniem”.
HIRO SPIDER to mysz oferująca jakość z najwyższej półki. Dzięki sensorowi AVAGO A3050, rozdzielczość pracy myszy mieści się w przedziale od 250 do aż 7000 DPI. Mikroprocesor z bardzo wysoką częstotliwością raportowania, do 1000 Hz, zapewnia stabilną transmisję danych do komputera. Wszystkie te cechy, w połączeniu z pięcioma definiowalnymi przyciskami, oraz bardzo wytrzymałymi, teflonowymi ślizgaczami, dają możliwość zapanowania nad każdym, wirtualnym polem bitwy. Kształt zapewnia wysoki komfort użytkowania zarówno prawo, jak i leworęcznym graczom. Niebanalny design z podświetlanym elementem pajęczej sieci idealnie oddaje drapieżny charakter myszy.
HIRO GECKO kosztuje 69.99 zł, zaś SPIDER 99.99 zł brutto. Myszy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *