Radio

Świąteczne ramówki stacji muzycznych Agory – Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia

Na nadchodzące świąteczne dni stacje muzyczne Grupy Radiowej Agora przygotowały specjalne propozycje dla swoich słuchaczy. Zespół Radia Złote Przeboje będzie towarzyszyć odbiorcom w świątecznych przygotowaniach, a program stacji zdominują świąteczna muzyka oraz bożonarodzeniowe anegdoty. Radio Pogoda zaprosi wszystkich do wspólnego spędzania świąt i zadba o nastrój słuchaczy dzięki specjalnym audycjom pełnym życzeń oraz kolęd. Natomiast dziennikarze Rock Radia zadbają, aby wszyscy odbiorcy przetrwali Boże Narodzenie i nie zwariowali.

 

Świąteczna ramówka Radia Złote Przeboje

W wigilię w Radiu Złote Przeboje pojawi się specjalne wydanie programu “Najlepszy weekend” Odety Moro. Weronika Marczuk, Jose Torres i Stefano Terazzino opowiedzą w nim, jak wygląda świętowanie po polsku oczami obcokrajowców. Z kolei o 15:00 na antenie rozpocznie się wigilijne kolędowanie, które potrwa aż do pasterki.

W niedzielę, 25 grudnia w audycji “Cuda, cuda ogłaszają” Radio Złote Przeboje przedstawi wyjątkowe historie, które wydarzyły się, choć wszystko – w tym prawa natury i fizyki – wskazywały na to, że nie mają prawa się zdarzyć. Stacja zadba też o dobry nastrój słuchaczy nie tylko dzięki świątecznej muzyce – w satyrycznej audycji “Mikołajowa skrzynka pocztowa” redakcja zaprezentuje najdziwniejsze, najśmieszniejsze, a czasem najbardziej szalone listy i e-maile, jakie w tym roku odebrał święty Mikołaj. Natomiast o 19:00 w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć prawdziwe “the best of” z sesji akustycznych i występów polskich gwiazd, które odbyły się w studiu rozgłośni. Na antenie pojawią się m.in. unikalne wersje przebojów Shakina Stevensa, Krzysztofa Cugowskiego, Urszuli czy grup Goya i IRA.

W poniedziałkowy ranek, 26 grudnia słuchaczom Złotych Przebojów towarzyszyć będą “Bajkowe święta”, czyli audycja o tym, jak wykreowani zostali bohaterowie kultowych opowieści. Na program zaprosi wszystkich Kasia Wilk, mama 2-letniego miłośnika bajek. W dalszej części dnia Radio Złote Przeboje sprawdzi, jak święta spędzają osoby, które w te dni muszą pracować. W programie “Ekipa do zadań świątecznych” Jerzy Telesiński porozmawia z pracownikami ochrony zdrowia, służb mundurowych czy kierowcami autobusów i pracownikami stacji benzynowych, którzy opowiedzą o tym, jak mijają im świateczne dni i jak radzą sobie z tęsknotą za bliskimi. Popołudniu na antenie pojawi się podsumowanie świąt 2022. Tomasz Brhel sprawdzi, jak Boże Narodzenie spędzili w tym roku znani aktorzy, sportowcy i muzycy. Ekipa Złotych Przebojów pomoże też słuchaczom w powrotach ze świątecznych wyjazdów, przez cały czas monitorując sytuację na drogach.

Pogodne święta w Radiu Pogoda

Zespół Radia Pogoda podczas tegorocznych świąt spotka się z członkami Klubu Pogodnych Ludzi. Przyjrzy się też temu, jak Boże Narodzenie spędzają i celebrują je największe gwiazdy, na co dzień wyśpiewujące na antenie najpiękniejsze melodie.

Na świąteczny czas Robert Janowski przygotował specjalne wydania swoich autorskich programów. Będzie można ich posłuchać w sobotę od godz. 10:00 do 15:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 14:00. Znany muzyk i gospodarz audycji Radia Pogoda przez cały grudzień rozdaje swoim słuchaczom kosze prezentów w akcji “Radio Pogoda prezentuje”.

W wigilię, czyli 24 grudnia od godz. 15:00 aż do północy Radio Pogoda zaprosi wszystkich na wyjątkowy wieczór kolędowy, podczas którego najpiękniejsze utwory zaśpiewają gwiazdy znane słuchaczom stacji.

Z kolei pierwszego dnia świąt, 25 grudnia Joanna Kruk z “Pogodnego Poranka Radia Pogoda” wybierze się do fabryki bombek – nie tylko przyjrzy się ich produkcji, ale także wraz ze słuchaczami spróbuje wybrać najpiękniejszą ozdobę.

Specjalne świąteczne ramówki stacji muzycznych Agory promowane są na antenach poszczególnych rozgłośni, na ich stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych .

Święta w Rock Radiu

Są sytuacje, które potrafią zaskoczyć: prezent nie dojdzie na czas, nigdzie nie ma już karpia, a samochód nie odpala… Do tego jeszcze czeka nas spotkanie z rodziną i serią niewygodnych pytań. Jak przetrwać święta? W tym z pewnością pomogą porady zawsze niezawodnych słuchaczy Rock Radia oraz zespołu stacji.

W sobotę, 24 grudnia na antenie Rock Radia pojawi się pierwsza ze świątecznych propozycji stacji. „Wigilijne Powstanie” poprowadzi Tomasz Obertyn, który od godz. 7:00 będzie czekał na telefony słuchaczy, a po 10:00 stery audycji przejmie Ryszard Brzeziński.

Z kolei po 10:00 pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia Rock Radio przyjrzy się “aniołom rocka”, czyli muzykom, którzy działają charytatywnie. Po godz. 15:00 na antenie pojawi się program “Przybieżeli do Rock Radia”. Gośćmi Mariusza Stelmaszyka będą wyjątkowi gitarzyści Zbigniew Krzywański z Republiki i Jan Borysewicz z Lady Pank. Natomiast po 20:00 przyjdzie czas na “Cichą moc”, czyli klasykę rocka w wersji unplugged.

26 grudnia, czyli w drugi dzień świąt od godz. 10:00 Rock Radio przedstawi święta okiem taksówkarzy. Rozmowę w duchu “Ktoś pracuje, by świętować mógł ktoś” poprowadzi Jakub Kaleta. Zaś po 15:00 Mariusz Stelmaszczyk zaprosi słuchaczy na audycję “Piekielne święta”, w której główną rolę odegra kultowy zespół AC/DC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *