Święta i Boże Narodzenie w Power TV

Nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i spokoju, czas spędzany z rodziną którego dopełnieniem jest muzyka. W grudniu, na kanale POWER TV emitowane są świąteczne teledyski, zarówno polskie jak i zagraniczne, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Dzięki temu przygotowania do Świąt z POWER TV nabiorą prawdziwej magii i staną się jeszcze piękniejsze.

 

Po Świętach, w sylwestrowy wieczór w POWER TV czeka na widzów cała masa muzycznej rozrywki. Na kanale, w ten wyjątkowy wieczór znajdą coś dla siebie zarówno fani kultowych przebojów lat 80 i 90 jak i sympatycy muzyki disco polo. W ostatni dzień roku o godzinie 18:00 wyemitowane zostanie specjalne wydanie EKSTRA KLASYKI, składające się z niezapomnianych , największych przebojów tamtych lat. Widzowie razem z POWER TV będą mogli odbyć niesamowitą podróż w czasie w towarzystwie swoich ulubionych hitów przywołując tym samym najpiękniejsze wspomnienia.

Po Ekstra Klasyce na antenie królować będą wszystkie największe hity disco polo. Od starszych, święcących tryumfy w minionych latach po najnowsze przeboje, które już zdobyły serca fanów muzyki disco! Sylwester z potężną dawką niezapomnianych przebojów disco polo 31.12 od 20 :00w POWER TV! Starannie przygotowana na ten dzień muzyczna playlista zapewni doskonałą, szampańską zabawę na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *