MediaZapowiedzi TV

Święta, Sylwester i Nowy Rok w AXN

Jamie Lee Curtis w gorączce przygotowań świątecznych, Will Smith, polujący na kosmitów w nienagannie skrojonym czarnym garniturze, Angelina Jolie, próbująca udowodnić swoją niewinność w międzynarodowej aferze szpiegowskiej oraz George Clooney, przygotowujący kolejne skoki stulecia. Na święta, Sylwestra i Nowy Rok kanał AXN przygotował filmy Święta Last Minute, Salt, Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve oraz wszystkie części Facetów w czerni.

 

Święta Last Minute to historia Luthera (Tim Allen) i Nory (Jamie Lee Curtis) Kranków. Na wieść o tym, że ich córka Blair wstąpiła do Korpusu Pokoju i nie spędzi z nimi Bożego Narodzenia, postanawiają wyjechać na Karaiby. Dzień przed podróżą dziewczyna informuje rodziców, że jednak chce spędzić święta z rodziną, zaprosiła też narzeczonego. Krankowie rozpoczynają szaleństwo bożonarodzeniowych przygotowań. Film Święta Las Minute w poniedziałek 24 grudnia o 20:00.

Szpiegowski thriller Salt opowiada o szanowanej agentce CIA, Evelyn Salt (w tej roli Angelina Jolie), która zostaje oskarżona o szpiegostwo na rzecz Rosji i planowanie zamachu na prezydenta USA. Szef amerykańskiego organu wywiadowczego i jej bezpośredni przełożony, Ted Winter (Liev Schreiber), nie chce uwierzyć, że Salt jest podwójną agentką. Ta, w trosce o bezpieczeństwo męża i w obawie przed aresztowaniem, ucieka. Kiedy postanawia za wszelką cenę udowodnić swoją niewinność i dociec prawdy, jej zachowanie zaczyna budzić w Winterze wątpliwości. W hollywodzkiej produkcji wystąpiło dwóch polskich aktorów – Daniel Olbrychski (w roli rosyjskiego szpiega, Vassilya Orlova) oraz Aleksander Krupa (w roli prezydenta Rosji, Matveyeva). Film Salt w poniedziałek 24 grudnia o 00:00.

Trylogia Faceci w czerni to jedna z najbardziej popularnych komedii w dziejach kina. Agent J (Will Smith) i agent K (Tommy Lee Jones) kontrolują imigrantów z kosmosu, wśród których nie brakuje jednostek o skłonnościach przestępczych. Ponieważ śledzenie ich nie może wzbudzać żadnych podejrzeń wśród niczego nieświadomych obywateli, agenci korzystają z całej gamy gadżetów, z których najbardziej przydatny jest „neutralizator” – kieszonkowy sprzęt do wymazywania pamięci. Film Faceci w czerni w poniedziałek 24 grudnia o 22:00. Film Faceci w czerni 2 we wtorek 25 grudnia o 22:00. Film Faceci w czerni 3 w środę 26 grudnia o 22:00.

W filmie Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra, Danny Ocean (George Clooney) wychodzi po czterech latach z więzienia w New Jersey z planem skoku na sieć kasyn w Las Vegas. W tym celu dobiera sobie dziesięciu zaufanych współpracowników, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach, m.in. krupiera, pirotechnika i kieszonkowca. Ma podzielić się z nimi łupem w wysokości 160 mln dolarów, pod warunkiem, że skok się powiedzie, a właściciel kasyn, Terry Benedict (Andy García), ich nie zdemaskuje. Akcja kolejnej części filmu, Ocean’s Twelve: Dogrywka, toczy się trzy lata po skoku na kompleks kasyn w Las Vegas. Każdy z członków grupy poszedł w swoją stronę i beztrosko wydawał pieniądze wykradzione ze skarbca Benedicta. Pewnego dnia właściciel kasyn daje każdemu z nich ultimatum: albo oddadzą zawartość skarbca w ciągu dwóch tygodni, albo czeka ich śmierć. Film Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra w poniedziałek 31 grudnia o 22:00. Film Ocean’s Twelve: Dogrywka we wtorek 1 stycznia o 22:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *