Świetne wyniki oglądalności „Diagnozy”

Po olbrzymim sukcesie premierowego sezonu serialu „Diagnoza” i bardzo dobrej oglądalności odcinków nowej serii, telewizja TVN podjęła decyzję o kontynuacji zdjęć. Już jesienią obejrzymy kolejną odsłonę medyczno – kryminalnej produkcji.
 

 
„Diagnoza” ewidentnie przypadła do gustu widzom i niezmiennie budzi ogromne emocje. Każdy odcinek serialu przyciąga rzesze fanów! To nie tylko zasługa rewelacyjnej obsady i utalentowanych twórców, ale też dobrze napisanego scenariusza. W kolejnym sezonie znów zaskoczymy naszych widzów. Pojawią się nowe mocne postaci oraz związane z nimi zawiłe i zaskakujące historie…” mówi Dorota Kośmicka, producentka.
Po siedmiu odcinkach druga seria serialu przyciąga ponad 2,1 mln widzów przy udziale wynoszącym 18% proc. w grupie 16-49. Taki wynik dał TVN pozycję niekwestionowanego lidera pasma w grupie komercyjnej. Losy Anny Leśniewskiej przyciągają aż 25% kobiet z miast 50tys.+.
 

 
Serial „Diagnoza” opowiada o doktor Annie Leśniewskiej, która w wyniku tragicznego wypadku straciła pamięć. Dzięki wielkiej determinacji Anny i fachowej opiece lekarzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku, Leśniewskiej udało się odzyskać zdrowie i wspomnienia. Bohaterka mogła w końcu rozliczyć się ze swoją trudną przeszłością i największym wrogiem – Janem Artmanem. Teraz, po powrocie do zawodu lekarza, wygranej batalii sądowej z byłym partnerem oraz odzyskaniu dzieci, stara się poukładać swoje życie na nowo. Niestety zostaje wplątana w niebezpieczną aferę kryminalną…
„Diagnoza” emitowana jest od 20 lutego br. we wtorki o godz. 21:30.
Powtórki: niedziela, godz. 13:00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *