„Taniec z Gwiazdami”: Podróż w rodzinne strony

Uczestnicy odwiedzili ukochane miejsca z dzieciństwa. Było co wspominać! W piątym odcinku „Dancing with the Stars” zabierają widzów i tanecznych partnerów w sentymentalną podróż i przedstawiają im rodzinę oraz przyjaciół. To tam się wychowali bohaterowie „Tańca z Gwiazdami”.
 

 
Darek Wieteska pokaże swoje Gortatowice – wieś pod Rawą Mazowiecką. Właśnie tam przyszły aktor uczył się jeździć ciągnikiem Ursus C -360, a w parafialnym kościele przez wiele lat był ministrantem.
Z Angeliką Muchą, czyli LittleMooonster96, odwiedzimy jej mamę i siostrę w Katowicach. To tam gwiazda internetu nagrywała pierwsze filmiki na YouTube.
Popek z Janją Lesar odwiedzą Legnicę. Raper pokaże podwórko, na którym się wychował i grał w piłkę oraz trzepak, na którym przesiadywał całymi godzinami.
Renata Kaczoruk zabierze widzów do swojego liceum we Wrocławiu, a także do Opery Wrocławskiej, gdzie spędzała czas z siostrą za kulisami. – Mama, pianistka operowa, zabierała nas do pracy, gdy nie miała nas z kim zostawić. Nikogo nie dziwił widok sześciolatek biegających tam podczas próby – wspomina Renata.
Modelka opowie też o zajęciach artystycznych, na które uczęszczała jako kilkuletnia dziewczynka.
Gdzie jeszcze zaproszą widzów gwiazdy biorące udział w tanecznym show? Kto po wizycie w rodzinnych stronach najlepiej zaprezentuje się na parkiecie?
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *