BadaniaDVB-TMedia

Świetny start trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV

Pierwsze odcinki wiosennej serii oglądało średnio 1 milion widzów. Nowe przygody bohaterów autorskiej produkcji Fokus TV przyciągają coraz liczniejszą publikę. W paśmie nadawania serialu „Rolnicy. Podlasie” kanał jest czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce.

 

Średnia widownia pierwszych sześciu premierowych odcinków wyniosła 1 milion osób, co przełożyło się na 6,44 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 6,82 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Spośród tych epizodów największą widownię zgromadził drugi odcinek, który śledziło 1,20 mln widzów. Jednocześnie jest to druga najwyższa widownia pojedynczej audycji nadanej w Fokus TV. Pierwsze miejsce także należy do produkcji „Rolnicy. Podlasie”. Wyemitowany 27 grudnia 2020 roku finałowy odcinek drugiego sezonu oglądało 1,36 mln osób.

Trzeci sezon bijącego rekordy popularności serialu nadawany jest od 14 marca. W niedzielnym paśmie w godz. 20:00-20:45 od tej daty do 18 kwietnia Fokus TV miał 6,43 proc. udziału w rynku w 4+ i 6,80 proc. w 16-49, dzięki czemu zajął czwarte miejsce w rankingu najchętniej oglądanych stacji w obu grupach.

„Rolnicy. Podlasie” to autorska produkcja Telewizji FOKUS TV. Cykl ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników tej stacji.

Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji Fokus TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *