„Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017” w Polsacie

Jak wspominać wakacje to tylko na wesoło. Artyści „Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej” zawładnęli letnią sceną, otwierając trzydniowy festiwal „Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM”. Gospodarzem wieczoru był Kabaret Skeczów Męczących. Oglądaj w niedzielę o godz. 20:00.
 
Prowadzący imprezę rodowici kielczanie Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz z Kabaretu Skeczów Męczących omówili najważniejsze wydarzenia ostatniego lata: wizyty Donalda i Melanii Trump oraz pary książęcej Williama i Kate w Polsce, a także przedstawili własną wersję wakacyjnego hitu „Despacito” Luisa Fonsi.
Widzowie zobaczyli w nowej odsłonie kultową Mariolkę z kabaretu Paranienormalni, a premierowe skecze przedstawili Łowcy.B i Formacja Chatelet. Były też kabaretowe hity: „Po co wam drzewa” Kabaretu Pod Wyrwigroszem czy „Wyjazd na wakacje” Kabaretu Nowaki.
Na scenie pojawili się również Kabaret Młodych Panów, Andrzej Grabowski, K2 i Kabaret Czesuaf, a w rolę „suwerena” wcieliła się Monika Dryl. Oprawę muzyczną wieczoru zapewnił zespół The Jobers.
„Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017” w niedzielę 21 stycznia o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *