MediaTVPZapowiedzi TV

Sylwester i Nowy Rok z TVP Kobieta!

U progu 2022 roku antena TVP Kobieta przygotowała dla Państwa świąteczny weekend pełen niespodzianek. Wśród nich: poradniki dobrego stylu pozwalające zabłysnąć na wieczornej imprezie, ekskluzywne wywiady, filmowe hity, a także noworoczne podróże dookoła globu po porannym, noworocznym detoxie!

 

Sylwestrowe przedpołudnie to czas dla tych, którzy nie znaleźli dotąd pomysłu na wieczorną kreację. Już o 10:55 w magazynie “Gwiazdy do szafy” podpatrzymy styl gwiazd, by chwilę później o 14:55 w jednym z odcinków serii „Piękno, zgłoś się” z pomocą projektantki Ewy Minge w świątecznym ferworze zatrzymać się na chwilę odnajdując własne piękno.

Wydanie specjalne programu „Rolnik szuka żony” już o 16:25 a nieco później o 17:20 “Podstawy stylu” czyli pomoc dla tych, którzy chcą zabłysnąć w dobrym stylu na swoim wieczornym, sylwestrowym party. O 19:05 widzowie TVP Kobieta dowiedzą się co inspiruje pierwszą damę Francji, czyli Carlę Bruni. A już wieczorem prawdziwa sylwestrowa uczta premier, którą o 21:30 otworzy rosyjski film kostiumowy “Matylda”. Ze względu na temat płomiennego romansu cara Mikołaja II z rosyjską tancerką polskiego pochodzenia film wzbudził w Rosji niemałe kontrowersje. W roli tytułowej Michalina Olszańska, którą o 23:15 zobaczymy także jako jedną z syren w owładniętym namiętnościami, roztańczonym musicalu Agnieszki Smoczyńskiej “Córki Dancingu”. W sylwestrową noc na antenie TVP Kobieta także “Pitbull. Niebezpieczne kobiety” (00:50) z plejadą polskich aktorek w rolach żeńskiej kadry wydziału zabójstw, czyli coś dla widzów o mocnych nerwach.

Noworoczny poranek to czas na detox dlatego o 7:25 w świątecznym odcinku “Pięknie przyprawionej” oczyszczanie organizmu jako gwarant noworocznego samopoczucia, które o 9:00 umilimy widzom dzięki familijnemu seansowi „Awantury o Basię”. Pierwszy dzień Nowego Roku o 16:30 z pewnością przemieni się w szampański nastrój za sprawą losów króla muzyki disco polo Zenona Martyniuka w głośnej produkcji “Zenek”. Zapraszamy także na wyjątkowe podróże dookoła globu, bo o 18:25 za sprawą kolejnego odcinka serii dokumentalnej “Wszystkie kolory świata” zwiedzimy Baleary, a o 21:30 spędzimy wieczór z jednym z największych kinowych bon vivant PRL-u w produkcji „Och Karol!”.

Pierwszą styczniową niedzielę powitamy w Delhi. O 9:10 Robert Makłowicz uwiedzie nas aromatami hinduskich potraw z targu Paharganj. A już o 14:30 kolejne premierowe odcinki “Velvet Collection”. Na koniec świętowania o 17:00 prawdziwa gratka dla wielbicieli rozrywki na najwyższym poziomie, czyli współczesna rejestracja kultowego musicalu „Metro” w reżyserii Janusza Józefowicza. W jednej z głównych ról znana tancerka i aktorka Natasza Urbańska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *