Sylwester po polsku w Canal+ (wideo)

W tym roku w CANAL+ szampańską zabawę na Sylwestra zapewnią nam wyborne polskie filmy i seriale. Zaczynamy już o 20:00 najgłośniejszą produkcją ostatnich lat, czyli filmem „Kler” w reżyserii Wojtka Smarzowskiego. 

 

 

 

 

 

Godz. 20:00Kler

 

 

Największy przebój w karierze Wojtka Smarzowskiego i najgłośniejszy polski film dekady. „Kler” to historia trzech księży, których drogi łączą się ponownie przy okazji wydarzenia, które będzie miało na nich wielki wpływ.

W obsadzie plejada gwiazd: Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Janusz Gajos, Joanna Kulig, Jacek Braciak i inni.

Godz. 22:10Miniserial Polityka

Czteroodcinkowa miniseria „Polityka” to rozszerzona wersja kinowego hitu Patryka Vegi pod tym samym tytułem. Tym razem, jak sam tytuł wskazuje, reżyser przygląda się politycznej kaście w naszym kraju.

Także i w tym przypadku mamy do czynienia z fantastyczną obsadą. Są to m.in. Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Ewa Kasprzyk, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior i Antoni Królikowski.

Godz. 1:15Miłość jest wszystkim

 

 

Jeśli w Sylwestra nadal jesteście myślami w atmosferze świątecznej to komedia „Miłość jest wszystkim” będzie jak znalazł. Akcja filmu rozgrywa się w pięknym Gdańsku w czasie gdy ludzie przygotowują się właśnie do Świąt.

W rolach głównych zobaczymy m.in. Agnieszkę Grochowską, Mateusza Damięckiego, Olafa Lubaszenko, Joannę Kulig i Julię Wyszyńską.

Godz. 3:30Pech to nie grzech

 

 

Kolejna przyjemna polska komedia, tym razem już bez świątecznej otoczki. Reżyseruje Ryszard Zatorski, a w rolach głównych Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan oraz Anna Dereszowska.

Młode małżeństwo zakłada się, że ich wspólna znajoma Natalia w ciągu trzech miesięcy nie zakocha się, ani z nikim się nie zwiąże. Natalia w ramach odwetu za zakład wplątuje się w romantyczną intrygę.

Godz. 4:50Pisarze. Serial na krótko

„Pisarze. Serial na krótko”, to seria kilkuminutowych odcinków, z których każdy opowiada zupełnie inną, podsyconą wysokiej próby humorem historię.

W rolach głównych Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Scenariusze do odcinków pierwszego sezonu serialu napisali m.in. Krzysztof Varga, Jakub Żulczyk, Dorota Masłowska i Katarzyna Nosowska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *