Sylwester w Zakopanem nie odbędzie się jednak pod Wielką Krokwią

Pomysł przeniesienia koncertu sylwestrowego pod Wielką Krokiew od początku wbudzał kontrowersje. Powstała nawet petycja „Nie chcemy Sylwestra pod Wielką Krokwią”. Teraz zdecydowano o przeniesieniu koncertu w miejsce, gdzie odbywał się wcześniej, czyli na Rówień Krupową.

 

 

 

 

 

– „W imię tego, żeby Sylwester łączył, a nie dzielił i nie wywoływał jakichkolwiek emocji, w tym roku wrócimy do lokalizacji na Równi Krupowej”powiedział Jacek Kurski, prezes TVP po spotkaniu z Szymonem Ziobrowskim, dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Nie pod Wielką Krokwią, a na Równi Krupowej w Zakopanem. Organizator Sylwestra Marzeń – Telewizja Polska – zdecydowała ostatecznie, że wielkie muzyczne show odbędzie się w tym samym miejscu, co ostatnio.

W pierwotnej wersji impreza miała zostać przeniesiona pod Wielką Krokiew, co z kolei nie spodobało się grupom związanym z KOD-em. Pojawiły się obawy, że będą podejmowane próby zakłócania przygotowania do imprezy oraz jej przebiegu. A Sylwester Marzeń łączy, a nie dzieli i stąd decyzja o przeniesieniu imprezy w miejsce, w którym ostatnio wspólnie witaliśmy Nowy Rok.


Jedna myśl na temat “Sylwester w Zakopanem nie odbędzie się jednak pod Wielką Krokwią

  • 22 listopada 2019 o 08:38
    Permalink

    I bardzo dobrze, niech Kurski sobie nie myśli że mu wszystko wolno !!! Wielkie brawa za determinację dla Tatrzańskiego Parku Narodowego 👏👏

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *