Sylwester w Zakopanem nie odbędzie się jednak pod Wielką Krokwią

Pomysł przeniesienia koncertu sylwestrowego pod Wielką Krokiew od początku wbudzał kontrowersje. Powstała nawet petycja „Nie chcemy Sylwestra pod Wielką Krokwią”. Teraz zdecydowano o przeniesieniu koncertu w miejsce, gdzie odbywał się wcześniej, czyli na Rówień Krupową.

 

 

 

 

 

– „W imię tego, żeby Sylwester łączył, a nie dzielił i nie wywoływał jakichkolwiek emocji, w tym roku wrócimy do lokalizacji na Równi Krupowej”powiedział Jacek Kurski, prezes TVP po spotkaniu z Szymonem Ziobrowskim, dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Nie pod Wielką Krokwią, a na Równi Krupowej w Zakopanem. Organizator Sylwestra Marzeń – Telewizja Polska – zdecydowała ostatecznie, że wielkie muzyczne show odbędzie się w tym samym miejscu, co ostatnio.

W pierwotnej wersji impreza miała zostać przeniesiona pod Wielką Krokiew, co z kolei nie spodobało się grupom związanym z KOD-em. Pojawiły się obawy, że będą podejmowane próby zakłócania przygotowania do imprezy oraz jej przebiegu. A Sylwester Marzeń łączy, a nie dzieli i stąd decyzja o przeniesieniu imprezy w miejsce, w którym ostatnio wspólnie witaliśmy Nowy Rok.

One thought on “Sylwester w Zakopanem nie odbędzie się jednak pod Wielką Krokwią

  • 22 listopada 2019 o 08:38
    Permalink

    I bardzo dobrze, niech Kurski sobie nie myśli że mu wszystko wolno !!! Wielkie brawa za determinację dla Tatrzańskiego Parku Narodowego ??

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *