Szalony sierpień z Nickelodeon. W ramówce nowości i uwielbiane kreskówki

W sierpniu Nickelodeon nie zwalnia tempa i kontynuuje wakacyjną zabawę ze swoimi widzami. Na antenie pojawią się nowości, nie zabraknie też nowych odcinków znanych produkcji. Wystrzałowe laboratorium Happiness Lab również pozostaje otwarte, a w ferworze atrakcji nie zabraknie oczywiście ulubieńca widzów – SpongeBoba.

 

W piątek 2 sierpnia na antenie Nickelodeon wystartuje nowy serial „Side Hustle”. Trójka przyjaciół – bystra i sarkastyczna Lex, twarda i pewna siebie Presley oraz ich dziwaczny sąsiad Munchy wpadną w niezłe tarapaty! Po tym, jak przypadkowo zniszczą łódkę taty Munchy’ego, będą wymyślać kreatywne sposoby na zarobienie pieniędzy, zapłacić za szkody. Z pomocą brata Presley stworzą aplikację dla poszukiwaczy drobnych prac. Sami podejmą się każdej, na jaką natrafią – nawet najbardziej szalonej! Nickelodeon zaprasza na premierowe odcinki serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 19:40.

Z kolei już w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 10:00 na kanale stacji będzie można obejrzeć nowy odcinek serialu „Wielkodomscy”. Widzowie dowiedzą się, co nowego u przebojowej latynoskiej rodzinki, a następnie, o 10:25, zajrzą do „Harmidomu”, w którym wrzawa bynajmniej nie ucichła! Hirek, jedyny chłopiec w rodzinie z dziesięcioma głośnymi dziewczynkami, będzie musiał stawić czoła kolejnym problemom. Premierowe odcinki seriali będą emitowane w kolejne niedziele miesiąca – „Harmidomu” w drugą, a „Wielkodomskich” w drugą i trzecią.

Nickelodeon kontynuuje też letnią kampanię Happiness Lab – od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 12:00 zaprasza na kolejne odcinki swoich najpopularniejszych produkcji. Na bohaterów serii „Niebezpieczny Henryk”, „Niebezpieczny Oddział”, „Spyders”, „Zagadki rodziny Hunterów”,  „Grzmotomocni”, „Just Add Magic”, „iCarly” oraz „Wielkodomscy” czekają niesamowite wakacyjne przygody!

Fani Nickelodeon pożegnają wakacje w doborowym towarzystwie, bo ze swoimi ulubieńcami z seriali „SpongeBob Kanciastoporty”, „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn” oraz „Game Shakers. Jak wydać grę?”. W ostatni weekend sierpnia, przy okazji zakończenia akcji „Zabierz Spongeboba na wakacje” czekają ich aż 9-odcinkowe maratony tych produkcji emitowane od 11:40 do 14:10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *