Filmowy sierpień w TVP Kobieta

W sierpniu TVP Kobieta przygotowała wyjątkową ofertę filmową. W codziennym wieczornym paśmie widzowie obejrzą m.in. „Dalida. Skazana na miłość”, „Paryż może poczekać”, czy „Dla niej wszystko”. W niedzielne popołudnia TVP Kobieta zaprasza na seans z polskim kultowymi komediami, na antenie wśród propozycji „Rozmowy kontrolowane”, „Nie ma róży bez ognia” i „Wyjście awaryjne”.

 

Już w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia w specjalnym niedzielnym paśmie o godz. 14:40 „Nie lubię poniedziałku” w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego. Następnie „Poszukiwany, poszukiwana” (8 sierpnia) Stanisława Barei z Wojciechem Pokorą w niezapomnianej roli gosposi Marysi.  15 sierpnia antena wyemituje „Rozmowy kontrolowane” Sylwestra Chęcińskiego ze Stanisławem Tymem w roli Ryszarda Ochódzkiego oraz „Nie ma róży bez ognia” (22 sierpnia) z wyrazistymi rolami kobiecymi, w które wcieliły się Stanisława Celińska i Halina Kowalska. 29 sierpnia w TVP Kobieta „Wyjście awaryjne” z Bożeną Dykiel.

Na dobre kino TVP Kobieta zaprasza również w codziennym wieczornym paśmie filmowym. 1 sierpnia antena wyemituje melodramat wojenny „Jutro idziemy do kina” przedstawiający losy trzech przyjaciół wkraczających w dorosłość. Ich plany i marzenia zostają przerwane przez wybuch wojny (godz. 22:05). 19 sierpnia o godz. 21:30, na antenie dramat w gwiazdorskiej obsadzie „Dla niej wszystko”. W filmowej opowieści o kochającym mężu, który za wszelką cenę stara się wyciągnąć żonę z więzienia, wystąpią Russell Crowe, Liam Neeson oraz Elizabeth Banks. W ofercie znajdzie się także film oparty na prawdziwej historii życia legendarnej piosenkarki – „Dalida. Skazana na miłość” (27 sierpnia, godz. 21:30), natomiast „Razem na zawsze” przedstawia losy pary, którą próbuje rozdzielić choroba, emisja 29 sierpnia o godz. 22:05.

W TVP Kobieta nie zabraknie również propozycji dla wielbicieli komedii. Widzowie zobaczą m.in. film „Czym chata bogata”, to opowieść o pisarzu, który przez przypadek zaprasza do swojego domu romską rodzinę (4 sierpnia, godz. 21:30). „Jak ona to robi”, to oferta dla fanów gwiazdy „Seksu w wielkim mieście”. Sarah Jessica Parker wcieli się w rolę Kate, ambitnej menadżerki. Kobieta godzi karierę i życie rodzinne do czasu, gdy zaczyna współpracę z atrakcyjnym Jackiem. Co wyniknie z tej znajomości? Odpowiedź już 7 sierpnia o godz. 22:35. „Paryż może poczekać”, to kolejna propozycja dla miłośników komedii romantycznych. Główna bohaterka, żona producenta filmowego znudzona swoim życiem, postanawia wyruszyć w podróż do Paryża z beztroskim pracownikiem męża. Droga zmienia się w prawdziwą przygodę, emisja 15 sierpnia o godz. 22:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *