DVB-TMediaZapowiedzi TV

Szpital New Amsterdam – 2. sezon od 1 marca w Stopklatce

„Szpital New Amsterdam” podbił miliony serc w Polsce i na świecie. Nic więc dziwnego, że  losy charyzmatycznego  lekarza, Maxa Goodwina, i jego zespołu doczekały się 2. sezonu. Od wtorku, 1 marca widzowie Stopklatki będą mogli po raz kolejny towarzyszyć bohaterom serialu w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek medycznych.

 

Nowy sezon to nowe wyzwania czekające na bohaterów serialu. Ambitny dyrektor, Max Goodwin (Ryan Eggold), i  jego nieprzeciętny zespół  lekarzy nieugięcie niosą pomoc pacjentom. Misja ratowania życia jest jednak ukazana inaczej niż w pierwszym sezonie. Twórcy serialu przedstawiają ją tym razem we wszystkich barwach, w jej słońcach, gdy udaje się pomóc chorej osobie, ale i w cieniach, gdy pomoc okazuje się niemożliwa. Drugi sezon przyniesie także zmiany w obsadzie i w życiu prywatnym Goodwina. Lekarz wreszcie otworzy swoje serce i zacznie żyć nie tylko pracą.

Najbliższymi współpracownikami oddanego dyrektora medycznego pozostaną onkolog dr  Helen Sharpe (Freema Agyeman), ordynator oddziału urazowego dr  Lauren Bloom (Janet Montgomery), kardiochirurg dr Floyd Reynolds (Jocko Sims), neurolog dr Vijay Kapoor (Anupam Kher) i psychiatra dr Iggy Frome (Tyler Labine), którego  w nowym sezonie widzowie poznają nieco bliżej.

Drugi sezon „Szpitala New Amsterdam” rozpocznie się od wyjaśnienia dramatycznego wypadku karetki z finału pierwszego sezonu. Co stało się z lekarzami najstarszego szpitala w Ameryce? Jak wypadek wpłynie na placówkę? Co dalej z  rodziną Maxa Goodwina?

Odpowiedzi pojawią już we wtorek, 1 marca o  godz.  22:05 w Stopklatce.

„Szpital New Amsterdam”

Serial medyczny |  USA 2019

Producent: Universal Television, Pico Creek Productions, Mount Moriah

Obsada: Ryan Eggold, Janet Montgomery, Freema Agyeman, Jocko Sims

Premiera w Stopklatce:

Wtorek, o 22:05

Kolejne emisje:

Wtorki o 22:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *