MediaZapowiedzi TV

Szykuj się na lato i trenuj z QCZAJ’em w Romance TV

Kanał Romance TV włączył się do akcji #zostańwdomu. Teraz w związku z wydłużającym się okresem kwarantanny stacja pokaże rozgrzewki, które można wykonać w domu przed telewizorem. Poprowadzi je trener, motywator i ambasador stacji Daniel Józek QCZAJ. Od 24 kwietnia będzie można trenować z qczajfitness.pl w Romance TV dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku. W ten sposób stacja chce pomóc swoim widzom zadbać o formę i przygotować się do sezonu letniego.

 

 

 

 

W tym tygodniu stacja Romance TV rozpocznie codzienną emisję pięciominutowych rozgrzewek z qczajfitness.pl. Ćwiczenia opracował i poprowadzi Daniel Józek QCZAJ, założyciel platformy z treningami on-line. Ma to zachęcić widzów do aktywności fizycznej podczas oglądania telewizji w okresie, kiedy trzeba pozostać w domu.

– Szczególnie w czasie domowej kwarantanny powinniśmy ruszać się, żeby pozostać w dobrej kondycji fizycznej. Wcale nie potrzeba mieć profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń, wystarczą zwykłe butelki z wodą zamiast hantli, krzesło, mata i kawałek podłogi. O formę można zadbać podczas oglądania telewizji, a wręcz jest to wskazane. Kiedy oglądamy ulubiony film lub serial czas treningu mija niepostrzeżeniezachęca znany trener Daniel QCZAJ. – Ważne jest żebyśmy z tej kwarantanny wyszli… a nie się z niej wytoczyli 😉 i z tą myślą przygotowałem serię rozgrzewek, które zmotywują widzów Romance TV do większej aktywności. Jak dla kogoś będzie za mało zapraszam do treningów na żywo na moim Facebook’u lub Instagramie. Całe linie treningowe, które dostosowują się do potrzeb użytkownika są na qczajfitness.pl dodaje.

Rozgrzewki będą emitowane codziennie na antenie Romance TV około godz. 12:25 przed serialem „Wszystko dla Pań” oraz  około 17:00 przed kolejnymi odcinkami „Górskich ratowników”

– 85% widzów stacji Romance TV to kobiety. One także stanowią większość klienteli klubów fitness w ramach zajęć grupowych i chętniej niż panowie włączają się w ćwiczenia fizyczne. To dla nich zdecydowaliśmy się przygotować cykl programów z rozgrzewkami. Uważam, że to istotne, aby – obok filmów i seriali –  zapewnić ofertę dostosowaną do ciężkich czasów, z którymi przyszło nam się zmierzyć mówi Krzysztof Mikulski, odpowiedzialny za Romance TV w Polsce.

Jeden komentarz do “Szykuj się na lato i trenuj z QCZAJ’em w Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *