MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Wielkie gotowanie” – kulinarne show na żywo już jutro w TVN!

To będzie jedyne takie show w czasach kwarantanny! Już jutro o godz. 11:30 zaczniemy “Wielkie gotowanie”. Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia zaproszą m.in. Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga. Spędźcie ten czas z nami i przygotujcie się na niezapomniane doznania kulinarne!

 

 

 

Podczas dwugodzinnego show pokażemy, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki. To jednak nie wszystko, kulinarne wyzwania mogą być także idealnym antidotum i swoistą terapią, która pomaga nam w tych trudnych czasach. Zaraz po sobotnim „Dzień Dobry TVN”, o godz. 11:30 cała Polska zacznie gotować! Łączyć będziemy się widzami z całej Polski! Każdy będzie miał możliwość zaprezentować swoje ulubione potrawy.

Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga! Równolegle autorskie dania w kuchni “Dzień Dobry TVN” przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman.

W trakcie „Wielkiego gotowania” połączymy się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły również m.in. Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska. Jakimi przepisami pochwalą się na antenie? Kolejne niespodzianki już w sobotę o godz. 11:30 w TVN!

„Wielkie gotowanie” na żywo już w sobotę o godz. 11:30 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *