T-Mobile udostępnia darmowe 3 GB w ramach „Happy Fridays”

Profesor Jerzy Bralczyk lubi mawiać, że liczba „3” to liczba magiczna. Dlaczego? Bo wszystko co potrójne, jest doskonałe. I właśnie doskonałym pomysłem na rozpoczęcie zbliżającego się weekendu może być aktywacja trzech darmowych gigabajtów, które na ten tydzień przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych w ramach akcji „Happy Fridays”. Aby umilić sobie zbilżający się wolny czas nieskrępowanym korzystaniem z internetu mobilnego, wystraczy od 6 do 8 listopada aktywować bezpłatną paczkę 3 GB w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

 

Jesienna aura sprzyja wieczornym seansom pod kocykiem z Netflixem, Amazon Prime Video i serwisem IPLA, dlatego z okazji „Happy Fridays” przygotowaliśmy bezpłatną paczkę 3 GB, dzięki której nasi użytkownicy mogą jeszcze mocniej zagłębić się w świat ulubionych seriali bądź nowości filmowych.

Pakiet dostępny jest dla klientów korzystających z abonamentów, użytkowników ofert MIX oraz „T-Mobile na kartę”. Bonusowa paczka danych będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „Mój T Mobile” przez cały weekend – od piątku 6 listopada do niedzieli 8 listopada do końca dnia. Tradycyjnie aktywacja prezentu jest prosta i szybka – po zleceniu uruchomienia pakietu w aplikacji, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania darmowych gigabajtów.

Abonenci mogą korzystać z dodatkowych 3 GB do dnia wystawienia faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX – przez tydzień od momentu aktywacji.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” możecie przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *