TAURON Speedway Euro Championship od soboty w Eurosporcie 1

Najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu ponownie powalczą o miano indywidualnego mistrza Europy w cyklu TAURON Speedway Euro Championship. Wszystkie pięć rund pasjonującej rywalizacji rozegrane zostanie w Polsce w lipcu, a każdy etap zmagań pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1. Kolejna odsłona SEC rozpocznie się w najbliższą sobotę, 4 lipca o 17:00 w Toruniu.

 

W gronie zawodników walczących o prestiżowe trofeum znajdą się m.in. mistrzowie SEC z ubiegłych lat: Leon Madsen, Andzejs Lebedvs i Nicki Pedersen, a także medaliści cyklu: Grigorij Łaguta, Vaclav Milik, Krzysztof Kasprzak i Robert Lambert. W zawodach na pewno zobaczymy jeszcze dwóch Polaków: Kacpra Worynę i Bartosza Smektałę. Rywalizację wzbogacą występy utytułowanych zawodników, którym zostały przyznane dzikie karty: w pierwszej rundzie w Toruniu wystąpi Indywidualny Mistrz Świata Bartosz Zmarzlik, w drugiej rundzie w Bydgoszczy – dwukrotny Indywidualny Mistrz Europy Emil Sayfutdinov.

Kolejny sezon pasjonującej walki o tytuł indywidualnego mistrza Europy na żużlu rozpocznie się juz 4 lipca w Toruniu. W ciągu niecałego miesiąca poznamy zwycięzcę, a wszystkie rundy TAURON Speedway European Championship rozegrane zostaną w Polsce. Eurosport 1 pokaże na żywo każdy etap walki o tytuł, a zmagania najlepszych żużlowców Europy komentować będą Michał Korościel i Jakub Pieczatowski.

Plan transmisji TAURON Speedway European Championship w Eurosporcie 1:

  • Sobota 4 lipca, 17:00, Toruń
  • Środa 8 lipca, 18:40, Bydgoszcz
  • Środa 15 lipca, 18:40,Gniezno
  • Środa 22 lipca, 18:40, Rybnik
  • Środa 29 lipca, 18:40,  Toruń

Fot. Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *