Tele Tydzień ogłasza nominacje do 23. edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia

W najnowszym wydaniu magazynu Tele Tydzień (w sprzedaży od 2 grudnia) redakcja publikuje pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2020.

 

 

 

 

W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 10 kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

Głosowanie potrwa do 16 stycznia 2020 roku i odbywać się będzie za pomocą sms-ów oraz strony internetowej www.telekamery.pl. Głosując za pomocą sms-ów, czytelnicy Tele Tygodnia po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Członkowie Kapituły Telekamer, w której skład wchodzą laureaci Złotych Telekamer z poprzednich lat, przyznają wyróżnienia w dwóch kategoriach: Człowiek Roku i Produkcja Roku.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 3 lutego 2020 w Teatrze Polskim i będzie transmitowane na antenie TV Puls.

Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane w 7. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 10 lutego 2020 r.).

KATEGORIE i NOMINOWANI

Aktorka

1. Magdalena Cielecka

2. Katarzyna Glinka

3. Kinga Preis

4. Katarzyna Zielińska

5. Marta Żmuda Trzebiatowska

Aktor

1. Tomasz Karolak

2. Jacek Knap

3. Mikołaj Roznerski

4. Bartłomiej Topa

5. Jan Wieczorkowski

Serial

1. 39 i pół tygodnia

2. Stulecie Winnych

3. Wojenne dziewczyny

4. W rytmie serca

5. Zawsze warto

Osobowość telewizyjna

1. Rafał Brzozowski

2. Katarzyna Dowbor

3. Marta Manowska

4. Dorota Szelągowska

5. Dorota Wellman

Prezenter informacji

1. Beata Chmielowska-Olech

2. Dorota Gawryluk

3. Grzegorz Kajdanowicz

4. Diana Rudnik

5. Tomasz Wolny

Prezenter pogody

1. Agnieszka Dziekan

2. Aleksandra Kostka

3. Maja Popielarska

4. Marzena Słupkowska

5. Paulina Sykut-Jeżyna

Komentator sportowy

1. Jacek Laskowski

2. Jerzy Mielewski

3. Rafał Patyra

4. Sergiusz Ryczel

5. Sebastian Szczęsny

Juror

1. Baron i Tomson

2. Cleo

3. Michał Malitowski

4. Katarzyna Skrzynecka

5. Anna Starmach

Program rozrywkowy

1. Koło fortuny

2. Masterchef

3. Sanatorium miłości

4. The Voice Kids

5. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Serial fabularno-dokumentalny

1. 19+

2. Gliniarze

3. Lombard. Życie pod zastaw

4. Korona królów – Taka historia

5. Magazyn kryminalny 997

Nagroda magazynu Netfilm

1. Czarnobyl

2. Fleabag 2

3. Gra o Tron 8

4. Stranger Things 3

5. The Crown 3

6. The Morning Show

7.Wielkie kłamstewka 2


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *