Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Telefon Hykker Classic i głośnik Mood BT od dziś w Biedronce

Sklep Biedronka wzbogacił swoją ofertę o klasyczny i łatwy w obsłudze telefon Hykker Classic oraz o głośnik bezprzewodowy Mood BT. Urządzenia dostępne są od dziś, 2 października w wyjątkowych cenach, odpowiednio za 59,90 zł i 19,99 zł. Telefon oferowany jest w promocji ze starterem TuBiedronka.

 

Hykker Classic to tradycyjny telefon komórkowy o prostej konstrukcji. Przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom, którzy cenią wygodne i niezawodne rozwiązania w przystępnej cenie. Model spełni oczekiwania zwolenników klasycznych, klawiszowych konstrukcji z podstawowymi, prostymi funkcjami. Hykker Classic został wyposażony w 1.77-calowy wyświetlacz LCD, na którym wszystkie ikony są duże i kolorowe, dzięki czemu obsługa telefonu jest prosta i intuicyjna. Wygodę zwiększają przejrzyste menu i sporych rozmiarów klawisze. Telefon jest wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 800 mAh, która zapewnia mu aż do 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu. Classic posiada funkcję Dual SIM, dzięki czemu bez problemu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. Został wyposażony w aparat VGA do zachowania na dłużej ważnych momentów i treści, a także wiele przydatnych funkcji takich jak: odtwarzacz audio, radio FM, Bluetooth, czytnik kart microSD oraz latarkę. Hykker Classic ze starterem TuBiedronka dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwono-czarnej oraz niebiesko-czarnej, w cenie 59,90 zł.

Ofertę sieci sklepów Biedronka wzbogaca dziś także wysokiej jakości, nowoczesny głośnik Hykker Mood BT. Produkt jest stworzony do bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych z urządzeń wyposażonych w Bluetooth – zarówno z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i z laptopów. Dzięki temu możliwe jest słuchanie ulubionej muzyki i rozgłośni bez obawy o plączące się przewody (zasięg aż 10 metrów). Głośnik wyposażony jest także w radio FM. Pomimo niewielkich rozmiarów, z głośnika Mood BT wydobywa się dźwięk wysokiej jakości, wyróżniający się czystym brzmieniem i mocnym basem. Dzięki kompaktowym rozmiarom i atrakcyjnemu kształtowi tuby, głośnik ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Z powodzeniem uatrakcyjni weekendowe wycieczki poza miasto oraz czas spędzany w domu w długie jesienno-zimowe wieczory. Jego atutem jest również bateria Li-ion o pojemności 250 mAh, zapewniająca czas pracy urządzenia aż do 3 godzin.

Głośnik Mood BT dostępny jest w cenie 19,99 zł, w pięciu kolorach Hykkera, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Urządzenia posiadają certyfikat jakości wydany przez niezależne jednostki certyfikujące, odpowiednio – Hykker Classic posiada znak DEKRA, a głośnik Mood BT znak TUV, które zbadały je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

*TuBiedronka jest ofertą telekomunikacyjną, która powstała we współpracy Biedronki z T-Mobile Polska. Starter za 5 zł oferuje możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi użytkownikami TuBiedronka i zapewnia tanie połączenia z innymi sieciami. Konto można doładowywać kwotami 5, 10 i 20 złotych. Oczywiście, w najbliższym sklepie Biedronki. Doładowując konto przez 12 miesięcy mamy dostęp do darmowego pakietu Internetu do wykorzystania (co miesiąc 1 GB).

Hykker Classic (cena 59,90 zł) oraz głośnik Mood BT (19,99 zł), dostępne są w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka. Oferta ważna jest od 2 do 15 października lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *