Telewizja JAMBOX dołącza do akcji "Oglądaj Legalne"

SGT S.A., operator Telewizji JAMBOX, wspiera prowadzoną przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska akcję „Oglądaj Legalne”. Celem inicjatywy jest pomoc w rozpoznawaniu treści legalnie dystrybuowanych od tych, które są rozpowszechniane bez zgody właścicieli.

 

Akcja „Oglądaj legalne” polega na przyznawaniu znaku jakości podmiotom udostępniającym treści audio i wideo oraz towarzyszące im materiały dodatkowe. Udostępnianie powyższych materiałów musi odbywać się zgodnie z przepisami prawa, w szczególności na podstawie nabytych przez tych przedsiębiorców odpowiednich licencji lub innych stosownych uprawnień. Do grona podmiotów, które dbają o legalny przekaz dołączyła właśnie Telewizja JAMBOX.

Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyskała ponad 11 tysięcy nowych odbiorców. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera ponad 55 tysięcy abonentów na blisko 80 tysiącach dekoderów.

Usługi pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. oraz jej spółki zależne ID i ID2.

Więcej informacji na temat oferty telewizji JAMBOX znajduje się pod adresem: www.jambox.pl

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Oglądaj Legalne” dostępne są na stronie www.ogladaj-legalne.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *