Zapowiedzi TV

National Geographic po raz trzeci partnerem toruńskiego festiwalu świateł Bella Skyway Festival

National Geographic ponownie został partnerem festiwalu świateł Bella Skyway Festival, który odbywa się w dniach 21-26 sierpnia 2018 roku w Toruniu. Organizatorami wydarzenia są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
 
Najbliższa edycja Bella Skyway Festival jest już dziesiątą odsłoną festiwalu, organizowanego w Toruniu od 2009 roku. Program tegorocznego wydarzenia związany jest z pojęciem energii i opiera się na trzech osiach tematycznych: energia fizyczna, ciemna energia oraz energia życiowa, witalna.
Energia może zmieniać swoją postać, jednak nie może być tworzona ani niszczona. Proces, w którym jeden rodzaj energii zamienia się w inny, związany jest zawsze z różnego rodzaju oddziaływaniami. To właśnie te oddziaływania będą mogli poczuć spacerujący między świetlnymi instalacjami w sercu Torunia. Podczas tegorocznej edycji na zwiedzających czekać będą m.in. niezwykła instalacja złożona aż z 600 płonących żywym ogniem elementów, fascynująca, interaktywna projekcja laserowa autorstwa grupy AreaOdeon w dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego, mapping 3D autorstwa Anny Pytlak i Łukasza Koseli na budynku Collegium Maximum UMK z muzyczną oprawą autorstwa Steve’a Nasha, wykonywaną na żywo przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną i wiele innych atrakcji. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www.bellaskyway.pl.
 

fot. Adam Brzoza

W ramach współpracy od 14 sierpnia na antenie National Geographic emitowane będą spoty sponsorskie, z kolei billboardy sponsorskie promujące wydarzenie pojawią się na wszystkich kanałach z portfolio FOX Networks Group Poland. Specjalnym wysłannikiem na festiwalu będzie fotograf National Geographic Adam Brzoza, który wykona zdjęcia dokumentujące tegoroczną edycję. Zostaną one później wykorzystane w winiecie na antenie stacji. Dodatkowo, kanał National Geographic sprowadzi na festiwal wybrane zdjęcia z wystawy Photo Ark, wyjątkowego projektu fotograficznego autorstwa Joela Sartore, który dokumentuje zagrożone gatunki zwierząt. Informacje o partnerstwie znajdą się w materiałach prasowych i promocyjnych informujących o festiwalu.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *