PolecanePolsatSport w TV

Telewizja Polsat wyróżniona przez UEFA

Ponad miesiąc temu zakończyły się Liga Mistrzów 2018/2019 i Liga Europy 2018/2019, które transmitowane były na sportowych antenach Polsatu. Nasza stacja została wyróżniona przez UEFA, która zaprosiła Polsat do przedstawienia projektu wideo pt. “Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsacie” na prestiżowym panelu w Amsterdamie.

 

 

Wyróżnienie dla Polsatu jest o tyle wyjątkowe, że jako jedyny nadawca z całego globu zaprezentowaliśmy medialnemu światu, jak wyglądało studio przedmeczowe i pomeczowe podczas Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2018/2019. Podczas workshopu w Amsterdamie zaprezentowane zostało ponad dwuminutowe wideo, na którym pokazane zostały efektowne urywki ze studia przy ulicy Łubinowej w Warszawie.

Workshop w Amsterdamie jest swoistym wstępem do nowego sezonu UEFA, który rozpocznie się 14 sierpnia 2019 roku meczem o Superpuchar Europy na Vodafone Arena w Stambule pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea. W stolicy Holandii zaprezentowano nowe projekty medialne i technologiczne.

Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce, które w 2018 roku uruchomił Polsat, jest dedykowane przede wszystkim Lidze Mistrzów i Lidze Europy UEFA. Te prestiżowe rozgrywki przez kolejne sezony będzie można oglądać w Polsacie Sport Premium 1 i Polsacie Sport Premium 2 oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium – na żywo, bez reklam, także w jakości Super HD.

W sezonie 2018/2019 w rozgrywkach Ligi Mistrzów triumfował Liverpool, który w finale pokonał Tottenham. Zwycięzcą Ligi Europy została Chelsea, która w derbach Londynu okazała się lepsza od Arsenalu.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *