DVB-TMediaZapowiedzi TV

Telewizja Puls dla dzieci z Ukrainy (wideo)

Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i PULS 2 z pasmem Puls Kids (lider oglądalności w grupie dziecięcej!), uruchomiła na swojej platformie PlayPuls.pl możliwość oglądania najlepszych światowych animacji z ukraińskim dubbingiem. Wszystkie programy na platformie PlayPuls.pl – zarówno te po polsku jak i ukraińsku – są dostępne dla widzów bezpłatnie i bez reklam.

 

Wśród animacji, które PlayPuls.pl oferuje z ukraińskim dubbingiem, można oglądać najpopularniejsze, ulubione przez dzieci tytuły, jak m.in.: „Psi Patrol”, „Tomek i Przyjaciele”, „Barbie. Dreamhouse”, „Blaze i mega maszyny”, „Top Wing. Ptasia Akademia”, „Enchantimals”, „Dora”, „Sponge Bob”, „Wojownicze Żółwie Ninja”. Tytuły będą na bieżąco uzupełniane. Link do animacji: https://playpuls.pl/dla-dzieci

– Rodzice i dzieci zawsze znajdą w Telewizji Puls najpopularniejsze, wyselekcjonowane pod kątem jakości i przekazywanych wartości, oraz – przede wszystkim – bezpieczne animacje bez przemocy. W obliczu dramatycznych wydarzeń z ostatnich tygodni, przygotowaliśmy dodatkową ofertę, specjalnie z myślą o najmłodszych widzach z Ukrainy. Jeśli możemy sprawić, aby przebywające w Polsce dzieci, którym udało się uciec przed dramatem wojny, chociaż na chwilę zapomniały o smutnej rzeczywistości, da to nam wiele radości i satysfakcji. Serdecznie dziękuję za współpracę naszym Partnerom, z którymi przygotowaliśmy ten wyjątkowy projekt powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Telewizja Puls liderem wśród dzieci!

Należący do Telewizji Puls kanał PULS 2 jest liderem oglądalności wśród dzieci. W ramach codziennego pasma Puls Kids z serialami animowanymi, PULS 2 osiągnął rekordowy wynik 30,2% w naziemnej telewizji cyfrowej* oraz 12,7% udziału w widowni dziecięcej**. Ambasadorem Puls Kids jest Jeżyk, którego wraz z jego przyjaciółką Sprężynką można spotkać na antenie PULS 2 w serii zabawnych krótkich form animowanych:

 

 

Animacje w ramach Puls Kids można oglądać od poniedziałku do piątku od 07.00 do 20.00 oraz w sobotnie poranki. W programie widzowie znajdą wyselekcjonowane, najbardziej wartościowe i jakościowe animacje, jak m.in.: „Agi Bagi” (nowość!), „Pamiętnik Florki” (nowość!), „Psi Patrol”, „Ciekawski George”, „Tomek i przyjaciele”, „Bing”, „Blaze i megamaszyny”, „Biedronka i Czarny kot”, „Mustang: Duch wolności” oraz wiele innych uwielbianych przez dzieci tytułów! Od poniedziałku 4 kwietnia PULS 2 w ramach Puls Kids zaprasza na telewizyjną premierę włoskiego serialu animowanego „Pinokio i Przyjaciele”, zrealizowanego w technice CGI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *