Telewizory Philips Performance na targach Electronics Show 2019

Już w najbliższy weekend odbędą się targi elektroniki użytkowej i nowych technologii Electronics Show 2019 dla wielbicieli elektroniki użytkowej. Będzie to druga edycja targów i tak jak w poprzednim roku, odbędzie się w Nadarzynie, w Ptak Warsaw Expo. Wśród wystawców znajdziemy markę Philips TV, która po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor z najnowszej kolekcji, z serii Performance.

 

W tym roku marka Philips TV będzie dzieliła strefę z produktami Philips AGD. Zaprezentowane zostaną modele znajdujące się aktualnie w sprzedaży, między innymi wyjątkowy model OLED+ 903 stworzony we współpracy z Bowers & Wilkins, brytyjską firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości głośników. Poza tym swą premierę na polskim rynku będzie miała nowa seria telewizorów Philips Performance.

OLED+ łączy w sobie najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Perfekcyjny obraz zapewnia ekran OLED z procesorem P5 Perfect Picture i unikalnym, trójstronnym systemem Ambilight. Połączenie tych technologii daje niesamowite odwzorowanie obrazów, doskonałą płynność, głębię kolorów, wyjątkowy kontrast i ostrość. Wysoka jakość obrazu byłaby jednak niczym bez doskonałego dźwięku, który zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania. Tu do głosu dochodzi Bowers & Wilkins ze swoim wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu głośników, docenianym na całym świecie przez specjalistów i miłośników najwyższej jakości dźwięku. Współpracując z Philips TV, eksperci z Bowers & Wilkins stworzyli elegancki, dyskretnie zintegrowany system głośników umieszczony na dole i z tyłu ekranu, który zapewnia doskonałą wydajność. Telewizor działa w oparciu o system Android, którym można sterować za pomocą tradycyjnego pilota oraz nowoczesnej, minimalistycznej „różdżki”, która obsługuje również inne, połączone z telewizorem urządzenia.

Philips Performance – jedyny telewizor dla każdego

W strefie Philips TV będzie można premierowo zobaczyć także możliwości telewizora z nowej serii Performance, zaprezentowanej przez markę na początku tego roku. To seria, która sprawdzi się w każdym salonie. Co go wyróżnia? Doskonały obraz wspierany procesorem P5, szeroki wachlarz rozrywki z multimedialnym systemem Android TV Pie, smukła srebrna rama z obrotową podstawą w kształcie litery T oraz technologia Ambilight. Jeden z niewielu TV na rynku ze średniej półki cenowej z Dolby Vision i HDR 10+ przy jednoczesnym wsparciu Dolby Atmos. Dla użytkownika oznacza to kinową jakość obrazu prosto z Hollywood. W serii Performance ekrany będą miały rozmiar od 43 do 75 cali.

Targi Electronics Show odbędą się w dniach 11 – 12 maja 2019 r., w Ptak Warsaw Expo. Szczegóły na stronie: https://electronics-show.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *