The Outpost – premiera serialu już w tę niedzielę na SCI FI (wideo)

Bohaterką nowej produkcji fantasy jest kreowana przez Jessikę Green, Talon – jedyna ocalała przedstawicielka rasy Czarnokrwistych. Po tym, jak cała wioska Talon została zrównana z ziemią przez bandę wynajętych morderców, żądna zemsty dziewczyna wyrusza do twierdzy na krańcach cywilizowanego świata. W trakcie podróży odkrywa, że dysponuje nadprzyrodzonymi mocami, ale czy potrafi wykorzystać je do własnych celów?
 

 
Odtwórczynią postaci głównej bohaterki jest Jessica Green znana z ról m.in. w filmie Piraci z Karaibów 5: Zemsta  Salazar czy w Ash vs Evil Dead. Green poza aktorstwem jest też wziętą modelką. Inną silną postać kobiecą będzie grała Imogen „Immy” Waterhouse, młodsza siostra Suki Waterhouse. Młoda aktorka ma już za sobą pierwsze role w m.in. filmie Zwierzęta nocy czy w serialu Halcyon.
W obsadzie The Outpost pojawi się również Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.),Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica), Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead), Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles).
 

 
The Outpost – premiera serialu już w najbliższą niedzielę 9 września o 21:00 na kanale SCI FI
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *